همراه ما باشید

هافبک دفاعی پرسپولیس بعد از سه جلسه غیبت در ترکیب این تیم اکنون با انگیزه بیشتری به دنبال اثبات ادعای خود مبنی بر قهرمانی زودرس سرخپوشان است.   

کامیابی نیا:داور را هل مى دهند و انگار نه انگار/ فقط دو ماه از قراردادم باقى مانده

کامیابی نیا:داور را هل مى دهند و انگار نه انگار/ فقط دو ماه از قراردادم باقى مانده

پیروزی نیوز - کامیابی نیا:داور را هل مى دهند و انگار نه انگار/ فقط دو ماه از قراردادم باقى مانده

به گزارش پیروزی دیلی ؛یک ثانیه کافی بود تا درگیری به وجود آمده بین کامیابی نیا و فرزاد حاتمی باعث شود او سه دیدار آتی تیمش را از دست دهد و اکنون سرخپوشان او را برابر استقلال خوزستان در اختیار خواهند داشت. کامیابی نیا در گفتگو با خبرنگار ما از شرایط و انگیزه هایش در بازگشت و همچنین تمدید قراردادش صحبت کرد که در ادامه خواهید خواند.
دلم براى بازى تنگ شده بود

واقعا دلم براى بازى کردن تنگ شده بود اما خدا رو شکر در این میان بازى هاى لیگ قهرمانان شروع شد و زیاد اذیت نشدم وگرنه خیلی سخت می شد. دو بازی در لیگ قهرمانان انجام دادم و کمى حال و هوایم عوض شد. نتایج خوبی هم گرفتیم و در این دو بازی بچه ها سنگ تمام گذاشتند.

در آسیا یک لحظه غفلت خطرناک است
بازى هاى لیگ قهرمانان واقعا خیلی متفاوت است و الان تیم ها خیلی بهتر از قبل و نسبت به دوره ای که در نفت بودم شده اند. بازی با الوحده ما 10 دقیقه افت کردیم و همان لحظات کافی بود تا دو گل بخوریم ولی خدا را شکر با تمرکز در دقیقه آخر به نتیجه لازم برسیم. در بازی با الوحده شماره 9 حریف فوق العاده بود و اذیت مان کرد. آنها مربی باهوشی داشتند که از بازی و تاکتیک ما با توجه به بازى با تک هافبک سود بردند و با اضافه کردن مطر در نیمه دوم شرایط را سخت کردند اما خوشبختانه ما قدرت مان را ثابت کردیم.

مى توانیم جزو چهار تیم برتر آسیا شویم
تیم های خوبی در لیگ قهرمانان آسیا هستند اما من هم تیم مان را جزو چهار تیم برتر آسیا می دانم. امیدوارم از این مرحله عبور کنیم و با ثبات مدیریت، کادرفنی و جذب چند بازیکن و تقویت تیم به نتیجه لازم برسیم. باید در این رقابت ها برنامه ریزی داشته باشیم. در بخش مدیریت آقای طاهری زحمت زیادی می کشند و آقای برانکو ایوانکوویچ هم در زمینه فنی عملکرد خوبی داشته و امیدوارم این ثبات باعث موفقیت ما شود.

شرایط قرارداد در فصل آینده

اول فصل، بحث تمدید قرارداد نبود و بحثى که داشتیم مالی بود. قرار بود در تاریخ مشخص شده مبلغی به من بدهند که دیر شد اما این سوتفاهم برطرف شد. من وقتی به پرسپولیس آمدم قراردادى دو ساله بستم و در هر دو سال مبلغ قرارداد مشخص شد و اینکه بعضی ها می گویند به دنبال افزایش آن بودم درست نیست. اکنون قراردادم تمام شده و تنها دو ماه دیگر در خدمت پرسپولیس هستم اما صد در صد به دنبال ماندن در این تیم هستم. من اینجا پیشرفت کردم و پیراهن مقدس تیم ملی هم از اینجا به من رسید و هواداران به من همیشه محبت داشتند و من هیچ وقت این را فراموش نمى کنم. از طرف باشگاه به من گفتند برای تمدید و هیچ مشکلی نیست و صد در صد در پایان فصل تمدید خواهم کرد و آن زمان در این خصوص حرف میزنیم

پیشنهاد چینى ندارم اما..
درباره پیشنهاد خارجی، اصلا پیشنهادى از چین وجود ندارد چون این لیگ اصلا نمی تواند بازیکن آسیایی بگیرد. دوست دارم تیمی بروم که خوب باشد و پیشرفت کنم. اگر خوب نباشد اولویت من پرسپولیس است. به هرحال هواداران دوست دارند اگر بازیکنى از پرسپولیس می رود در تیم و لیگى معتبر بازى کند و دو تیم از مدتى پیش زیر نظرم دارند اما من مطمئنا در فصل آینده به دنبال حضور و تمدید با پرسپولیس هستم.

شاید بودم هم به استقلال مى باختیم
بازی استقلال را واقعا خودم هم حسرت خوردم. اینکه اگر بودم نمى باختیم را نمى دانم و به هرحال معلوم نمی کند اما شاید منم بودم می باختم. اما اگر بودم گل اول را عمرا نمی گذاشتم. هرگز نمی گذاشتم این اتفاق بیفتد و هر طور بود مانع آن مى شدم. البته خوبی و شادی های فوتبال به همین اتفاقات است و امسال پرسپولیس خیلی خوب شروع کرد و تنها تیمی که شایسته قهرمانی را دارد ما هستیم. همه از ما تعریف می کنند و خوشحالیم که هواداران خوشحالند. در این چند سال هواداران خیلی اذیت شدند و هم از نظر مدیریت مشکل داشت و هم نتیجه گیری شرایط خوبی نداشتیم ولى در این دو سال ثبات خوبی داشتیم و با حمایت هواداران و سنگ تمامی که گذاشتند باعث شدند همه لذت ببریم و پرسپولیس واقعی را نشان دهیم


از على آقا و بقیه پیشکسوتان ممنونیم
جوری در این دو سال کار کردیم که پیشکسوتان عزیزی مثل علی پروین، علی کریمی، ضیا عربشاهی، مهرداد میناوند، ادموند بزیک و دیگر عزیزان حامی بزرگ ما بودند و حتى در روزهاى شکست هم به ما اعتماد داشتند و از دلگرمى و حمایت آنها ممنونیم.

دم کمیته انضباطى گرم!
درباره حکم کمیته انضباطی من مصاحبه ای همان زما با شما کردم و از آن حرکتى که انجام دادم به شخصه ناراحت بودم و فردای آن روز هم از داور عذرخواهی کردم. در گزارش داور چهارم یا داور، نمی دانم چه نوشته بود. زلاتان هم محروم شد اما اول او را دعوت کردند و صحبت کرد و توضیح داد. اگر خدای ناکرده داور از من خوشش نمی آمد و چیز بدتری می نوشت باید چه می کردم. بعضی بازیکنان حرکت ناشایستی انجام می دادند و به داور حمله می کنند اما با یک جریمه مالی مواجه می شدند. من حرف بدی زدم و کارت قرمز گرفتم اما نه اینکه بازی سوم هم محروم شوم. کمیته انضباطی امیدوارم اینقدر که فعال است به فکر طلب های ما هم باشد و اینطور نباشد که بخواهند براى زهر چشم گرفتن فقط بازیکنان استقلال و پرسپولیس را محروم کنند و دم شان گرم!

داور را هل مى دهند اما انگار نه انگار!
حتما مى خواهند از بازیکنان استقلال و پرسپولیس زهر چشم بگیرند اما در بازی های دیگر داور را هل مى دهند اما انگار نه انگار. آیا دوربینى حرکت عجیبى از من گرفته یا جو را خراب کردم؟ کارت قرمز گرفتم و باید دو بازى از دست مىدادم. اگر قانون است برای همه باید یکسان باشد. ما وقتی حمله ور می شوند به داور بعدش هیچ اتفاقی نمی افتاد و اگر ریز می بینند همه یکسان باشند. این سه بازى دورى اما برای خودم درس عبرتی شد و تجربه بد و تلخی.

داورى ها سلیقه اى است
من نسبت به پستی که بازی می کنم خیلی هم کارت نمی گیرم. باید بیشتر دقت کنم و اکثرا هم چند کارت بی مورد گرفتم و داوری هم بعضا سلیقه ای است. از بعضی خطاها به سادگی عبور می کنند و در صحنه مشابه داوری دیگر با جریمه مواجه می کنند. اگر کارتی هم می گیرم فنى است اما به خودم قول دادم از این ببعد تمرکز بیشترى روى رفتارم داشته باشم.

دیدار برابر استقلال انتقامى نیست ولى جام را پس مى گیریم

در خصوص بازى با استقلال خوزستان خب پارسال حق ما قهرمانی بود اما یک سری اتفاقاتی افتاد که با اشتباهات داوری و فردی این جام را از دست بدهیم. هادی را هم از دست دادیم و همه چیز به هم ریخته بود و علیرغم تیم خوبى که داشتیم خیلى دیر سر و شکل گرفتیم اما امسال اسکلت تیم را حفظ کردند. بازی انتقامی نیست اما با تمام قوا ظاهر می شویم و امسال می خواهیم سه چهار هفته مانده به پایان لیگ قهرمان شویم. از هفته اول صدر بودن سخت است و در اوج بودن خیلی سخت تر است. پرسپولیس سختی های زیادی کشید و داخل تیم هم مشکلاتى داشتیم اما بچه ها مردانه جنگیدند و قول دادیم 3-4 هفته مانده به پایان لیگ قهرمان شویم. با این حال ٧ هفته مانده و 21 امتیاز وسط است و اینکه بگوییم مغرور شده ایم اینطور نیست و خوشحالی بازی و برد برابر نفت تمام شده و اکنون به استقلال خوزستان فکر می کنیم و 3 امتیازى که مى تواند یک گام دیگر ما را به قهرمانی نزدیک کند.

نباید حسرت برانکو و کى روش را بخوریم

در یک سال گذشته به تناوب به تیم ملى دعوت می شدم و درست است که کم بازی می کردم اما از آقای کی‌روش خیلی چیزها یاد گرفتم. روندم امسال خوب بوده و امید دارم دعوت شوم و بتوانم به تیم ملی کمک کنم و در این چند وقت بازی های خوبی انجام دادم و صد در صد امیدوارم دعوت شوم. در خصوص اتفاقاتی که افتاده اما خدا را شکر هم باشگاه و هم فدراسیون فوتبال کمک کردند تا این سوتفاهم برطرف شود. هرچند برخى ها این مساله را زیاد بزرگ جلوه دادند. هم آقای کی روش و هم برانکو ایوانکوویچ جزو مربیانی بزرگى هستند که از بخت خوبم فرصت تجربه کنارشان را به دست آوردم. اکنون حیف است با از دست دادن هر کدام از آنها حسرت بزرگى نصیب مان شود و فوتبال ما از علم آنها بى بهره شود. نباید بگذاریم آنها به سادگی کشورمان را ترک کنند. چیزهایی از آنها یاذ گرفتم که در چند سال حضورم در لیگ برابرى مى کرد. اکنون هم تا حدودی مشکلات برطرف شده و امیدوارم باشگاه ها تعامل کنند و همچنین فدراسیون تا این مشکل کاملا برطرف شود.

رامین سرمایه باشگاه است و امیدوارم برگردد

رامین رضاییان بازیکن فوق العاده ای است و در این مساله شکى نیست. امیدوارم مشاور خوبی بگیرد و در کنارش باشند و از آنها استفاده کند. برای فوتبال او حیف است که بخواهد اینگونه اذیت شود و ما دوست داریم برگردد و به او نیاز داریم. قضیه ای که به وجود آمده یک سوتفاهم کوچک بود و وقتی تمرین می کنیم ضربان بالا است و شاید تصمیمی بگیریم که در خلوت پشیمان شویم و امیدوارم برانکو ایوانکوویچ به او یک فرصت دیگر بدهد و این پسر خوش قلب به تیم برگردد. رامین هم باید مسیری که می رود درست برود و اکنون این شرایط پیش آمده و امیدوارم باشگاه تصمیم خوبی بگیرد و فرصت دوباره ای به او بدهد. رامین جزو سرمایه این باشگاه است و امیدوارم خیلى زود او را در تمرین و در کنار خودمان ببینیم.

 

 

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه