همراه ما باشید

 کارشناس فوتبال کشورمان معتقد است تیم پرسپولیس نباید از الان قهرمانی خود را در لیگ برتر قطعی بداند.

ذوالفقارنسب: اشتباه محض است اگر پرسپولیس خود را از الان قهرمان بداند

ذوالفقارنسب: اشتباه محض است اگر پرسپولیس خود را از الان قهرمان بداند

پیروزی نیوز - ذوالفقارنسب: اشتباه محض است اگر پرسپولیس خود را از الان قهرمان بداند


به گزارش پیروزی دیلی، بیژن ذوالفقارنسب در خصوص پیروزی 2 بر صفر تیم پرسپولیس مقابل نفت تهران اظهار داشت: پرسپولیس شرایط خیلی خوبی دارد. این تیم از هفته پنجم به بعد با یک اعتمادبه‌نفس بالا، نظم خوب و سیستم بسیار مشخصی که مبتنی بر پرس حریف، سرعت دادن به بازی و مالکیت توپ است، بازی می‌کند. شاگردان برانکو خیلی با برنامه توانسته‌اند به این نتایج برسند. تیم نفت از همان دقایق اول بازی 10 نفره شد و شرایط بهتری برای پرسپولیس به دست آمد تا مقتدرانه به پیروزی برسد. این تیم اکنون با اختلاف امتیاز مناسب نسبت به سایر رقبا در صدر قرار دارد.

وی در پاسخ به این سؤال که «آیا قهرمان دانستن پرسپولیس از الان منطقی است یا خیر؟»، تصریح کرد: اینکه بگوییم پرسپولیس از الان قهرمان است به هیچ وجه منطقی نیست، اما مربی و بازیکنان این تیم بسیار انگیزه دارند و این روند می‌تواند تماشاگران پرسپولیس را هم راضی نگه دارد. پرسپولیس شرایط حفظ موقعیت فعلی را دارد، اما فوتبال است و هزار اتفاق ناشناخته. چنانچه این تیم خود را از الان قهرمان بداند یک اشتباه محض است.

«پرسپولیس بیش از 50 درصد راه قهرمانی را رفته است»، کارشناس فوتبال کشورمان با بیان این جمله، در مورد استفاده برانکو از بازیکنان جوان گفت: این یک سرمایه‌گذاری بسیار خوب و یک نوآوری در لیگ برتر ماست. باشگاه‌های کمی در لیگ هستند که این‌طور فکر می‌کنند و در فرصت‌های مناسب به بازیکنان جوان بازی می‌دهند. پرسپولیس می‌تواند در آینده به لحاظ اقتصادی یا این بازیکنان را ترانسفر کند یا اینکه در تیم خود به بهترین نحو از آنها بهره ببرد.

 

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه