همراه ما باشید

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: شرایط مالی سختی که برای برخی تیم ها بوجود آمده است در پرسپولیس هم وجود دارد.

طاهری: پرسپولیس درشرایط سختی قرار دارد/ بازیکنان فکر نکنند کار تمام شده است

طاهری: پرسپولیس درشرایط سختی قرار دارد/ بازیکنان فکر نکنند کار تمام شده است

پیروزی نیوز - طاهری: پرسپولیس درشرایط سختی قرار دارد/ بازیکنان فکر نکنند کار تمام شده است

 به گزارش پیروزی دیلی، علی اکبرطاهری با بیان اینکه هواداران سرمایه باشگاه هستند و از حمایت های آنها تشکر می کنم گفت: هواداران پرسپولیس همه کارهایشان حماسی است. هر روزی که می‌گذرد مثل ورقی که در تاریخ بزنیم هواداران عزیز یک افتخار جدید را بوجود می اوردند. قطعا در دیدار برابر استقلال خوزستان هم همه می آیند تا تیم را حمایت می کنند. امیدوارم ورزشگاه آزادی مملو از تماشاگر شود. حمایت های اینهاست که ما می توانیم با قدم های استوارتر بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم. 

وی در مورد اختلافی که برای پرسپولیس و تیم های دیگر جدول بوجود آمده است گفت: طبیعتا زحماتی که برای این تیم کشیده شده یک جا خودش را نشان می دهد. باید از همه عوامل باشگاه تشکر کنم. از همه بهتر هواداران که با حمایت های یکپارچه شان باعث شدند این نتایج رقم بخورد. 

سرپرست باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: فصل قبل هم چنین حالتی بود اما متاسفانه با برخی بی مهری ها و یا رعایت نشدن قضاوت های درست داوری مواجه بودیم. اگر این اتفاق نمی افتاد می توانستیم به رکورد خوبی برسیم. امسال تا حالا پیش آمدیم و باید تا پایان فصل این حالت را حفظ کنیم. ما در لیگ قهرمانان آسیا هستیم و بازیکنان نباید فکر کنند که کار تمام شده است. باید در آسیا با دقت نظر و همت بالاتر دنبال کنیم کار را تا نتایج بهتری کسب کنیم.

وی در مورد مشکلات مالی که تیم های ایرانی با آن مواجه هستند و پرسپولیس هم سابقه آن را داشته است گفت: این یک بحث ریشه ای است. نباید فکر کنیم مشکلات حل شده است. ای کاش مسئولان یک فکری می کردند که اگر این مشکل پیش آمده باشگاه ها شرایطش را دارند و انجام نمی دهند یا اینکه شرایطش را ندارد.

علی اکبرطاهری خاطرنشان کرد: ما شرایط خیلی سختی را در باشگاه پرسپولیس داریم. از هواداران می خواهیم که از تیم ما حمایت کنند. در حال حاضر با کمبود شرایط مالی مواجه هستیم. شماره حساب باشگاه در سایت هست و هرکسی به هر نحوی می تواند به تیم کمک کند. 

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد بدهی هایی که به بازیکنان خارجی دارند گفت: وقتی حکمی از فیفا می آید ما باید پرداخت کنیم. نمی شود رفت دنبال سابقه اش ببینیم چه کسی مقصر است. ما باید این مشکلات را حل و فصل کنیم. پرونده های دیگری هم هست که باید به آنها رسیدگی کنیم. 

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه