همراه ما باشید

سرمربی تیم ملی دستیاران ایرانی‌اش را اخراج کرد!

باورنکردنی اما واقعی / کی‌روش دستیاران ایرانی‌اش را اخراج کرد!

باورنکردنی اما واقعی / کی‌روش دستیاران ایرانی‌اش را اخراج کرد!

پیروزی نیوز - باورنکردنی اما واقعی / کی‌روش دستیاران ایرانی‌اش را اخراج کرد!


به گزارش سایت پیروزی دیلی،کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با پافشاری روی درخواست های جدیدش از فدراسیون فوتبال به بحران خودساخته ادامه می دهد.کی روش که از بازگشت دستیاران به اردو بعد از آزاد کردن آنها و مرخص کردن شان از تمرین در دبی به خشم آمده، تمام اعضای ایرانی کادر خود را در فهرست خروج قرار داده و ازفدراسیون خواسته افراد جدیدی را جایگزین این مربیان کنند.
این نفرات کلیه مربیان، کادرپزشکی و حتی راننده و مترجم او را در بر می گیرد و کی روش امروز با حضور در فدراسیون فوتبال با یک راننده جدید نشان داد که روی تصمیم خود ایستاده است.
سرمربی تیم ملی ایران قصد دارد از مربیان و پزشکان خارجی در کادر جدید استفاده کند اما فدراسیون فوتبال به هیچ وجه درخواست وی را نپذیرفته است. در شرایطی که اردوی تیم فوتبال ایران برای دو بازی دهه اول فروردین در آخرین روزهای سال تشکیل می شود، فدراسیون فوتبال به دنبال یک راه مسالمت آمیز برای حل بحران تیم ملی است اما تا به امروز موفقیتی در این زمینه به دست نیامده اگرچه فدراسیون به کی روش اعلام کرده تحت هیچ شرایطی به او اجازه نمی دهد که مربیان ایرانی را از کادر خود کنار بگذارد چراکه کار این افراد کنار سرمربی تیم ملی در قرارداد وی قید شده و البته بخشی از سرمایه گذاری فوتبال ایران روی مربیان است.
علت ناراحتی کی روش از کادر خود،عدم تمکین آنها از فرمان ترک اردوی دبی و بازگشت آنها به باشگاه ایرانیان است در حالی که کی روش عقیده دارد حر ف اول و آخر در این زمینه و تصمیم گیری ها کاملا با خود او و منحصر به اوست و بازگشت کادر به اردو نافرمانی آنها در مقابل سرمربی تیم ملی بوده است.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه