همراه ما باشید

دبیر فدراسیون فوتبال خبر اخراج مربیان ایرانی کادر فنی تیم ملی توسط سرمربی را تکذیب کرد.

اسدی: اخراج مربیان ایرانی از تیم ملی صحت ندارد

اسدی: اخراج مربیان ایرانی از تیم ملی صحت ندارد

پیروزی نیوز - اسدی: اخراج مربیان ایرانی از تیم ملی صحت ندارد

به گزارش پیروزی دیلی، علیرضا اسدی پس از حضور در جلسه در فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران در مورد اخراج دستیاران ایرانی کارلوس‌ کی‌روش گفت: این خبر از کجاست؟! رفرنس خوبی نبوده، چرا لکنت زبان گرفتید، تمرکز داشته باشید و راحت سوالتان را بپرسید.

وی درمورد اینکه با اخراج راننده و مترجم ظاهراً قرار است مربیان ایرانی هم اخراج شوند، گفت: راننده کی‌روش اخراج نشده، کار داشته و نیامده. مترجم او هم عوض نشده، راوی شما دروغ گفته و حرف درستی نزده است.

دبیر فدراسیون فوتبال در مورد حضور همزمان حسنی‌خو با کارلوس کی‌روش در فدراسیون فوتبال گفت: حسنی‌خو عزیز من و فدراسیون فوتبال است و یکی از برادران ارزشمند. حضور ایشان اتفاقی بود، خیلی وقت بود که ایشان را ندیده بودیم و من و تاج ایشان را دیدیم، قدمشان روی چشم‌مان است و حضور ایشان ربطی به این موضوع نداشت. شاید بهتر باشد که بگوییم دیگر چنین حضور همزمانی رخ ندهد تا حرف‌های این‌شکلی درنیاید، اما حضور حسنی‌خو ربطی به این موضوع نداشت.

اسدی در مورد اینکه نکونام از تیم ملی اخراج شده است، گفت: این خبر اشتباه است.

دبیر فدراسیون فوتبال در مورد مذاکراتش در سوئیس برای حل مناقشه با عربستان گفت: همان‌طور که تاج گفت روند خوبی ادامه دارد،‌ اما یکی از بندهای مذاکرات محرمانه است و به خاطر منافع ملی نمی‌توانیم در این مورد صحبت کنیم.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه