همراه ما باشید

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که این تیم اگر تراکتورسازی را شکست بدهد، از حالا قهرمانی‌اش قطعی خواهد شد.

علوان‌زاده: از حضور در پرسپولیس خوشحالم/ تراکتورسازی را ببریم قهرمانی‌مان قطعی می‌شود

علوان‌زاده: از حضور در پرسپولیس خوشحالم/ تراکتورسازی را ببریم قهرمانی‌مان قطعی می‌شود

پیروزی نیوز - علوان‌زاده: از حضور در پرسپولیس خوشحالم/ تراکتورسازی را ببریم قهرمانی‌مان قطعی می‌شود


به گزارش سایت پیروزی دیلی، حسان علوان‌زاده در خصوص شرایط فعلی پرسپولیس و صدرنشینی این تیم در لیگ برتر، گفت: پرسپولیس از ابتدای لیگ دنبال قهرمانی بود. ما تیم خیلی خوبی داریم و امسال هیچ هدفی جز قهرمانی در لیگ برتر نداریم. هدف دیگر ما نتیجه گرفتن در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیاست. پرسپولیس می‌تواند برای سال آینده تیم خودش را تقویت کند و حتی معتقدم می‌تواند مدعی قهرمانی در آسیا باشد.
وی در ادامه با اشاره به دیدار حساس تیمش مقابل تراکتورسازی عنوان کرد: بازی سختی است، ولی پیش‌بینی می‌کنم تراکتورسازی را شکست خواهیم داد. قهرمانی پرسپولیس در لیگ حتمی است، ولی اگر تراکتورسازی را ببریم از حالا قهرمانی‌مان قطعی خواهد شد.
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس راجع به نیمکت‌نشینی‌اش در این تیم اظهار داشت: در ابتدای فصل که پیراهن این تیم را بر تن کردم، می‌دانستم کار سختی دارم. پرسپولیس 10 ملی‌پوش دارد و چند بازیکن دیگر از این تیم هم می‌توانند به تیم ملی دعوت شوند. من از حضور در پرسپولیس خوشحالم و در این مدت تمرینات خوبی را زیر نظر برانکو انجام داده‌ام. منتظر فرصت هستم تا بتوانم خودم را نشان دهم.
علوان‌زاده در خاتمه تصریح کرد: در پست من بازیکنان دیگر هم عملکرد خوبی دارند و باید تلاش کنم تا به ترکیب اصلی برسم. در این مدت چیزهای زیادی از برانکو و بازیکنان یاد گرفته‌ام که می‌تواند در آینده به من کمک کند. باید از حمایت بازیکنان و همچنین پدر و مادرم تشکر کنم و امیدوارم روزهای خوبی را در آینده در پیش داشته باشم.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه