همراه ما باشید

 مدافع میانی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تأکید کرد که پرسپولیس با ادامه این روند قهرمان لیگ برتر خواهد شد.

نورمحمدی:پرسپولیس قهرمان می‌شود

نورمحمدی:پرسپولیس قهرمان می‌شود

پیروزی نیوز - نورمحمدی:پرسپولیس قهرمان می‌شود

به گزارش پیروزی دیلی، رضا نورمحمدی در مورد شرایط صنعت نفت آبادان و بازی هفته بیستم این تیم مقابل نفت تهران گفت: بعد از بازی مقابل سپاهان و گرفتن یک امتیاز در اصفهان، حالا خودمان را آماده بازی بعدی می‌کنیم. ما میزبان هستیم و باید از این امتیاز بهره ببریم، ولی می‌دانیم که کار سختی مقابل نفت تهران خواهیم داشت. با این حال به چیزی جز گرفتن سه امتیاز فکر نمی‌کنیم.

مدافع میانی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با ابراز خرسندی از تقابل با تیم علی دایی که در پرسپولیس زیر نظر او بازی می‌کرد، اظهار داشت: دایی جزو اسطوره‌های فوتبال ایران است و در هر تیمی که باشد انگیزه مضاعفی به شاگردانش تزریق می‌کند. همیشه بازی مقابل تیم‌های دایی سخت است، ولی امیدوارم در این بازی ما برنده از زمین بیرون بیاییم تا شرایط‌مان را در جدول بهتر کنیم.

وی با اشاره به رقابت فشرده مدعیان قهرمانی تصریح کرد: 11 بازی باقیمانده بسیار تعیین‌کننده است و من شانس پرسپولیس را بیشتر می‌دانم. بازی پرسپولیس برابر تراکتورسازی تعیین‌کننده خواهد بود و اگر پرسپولیس برنده شود، 70 درصد راه قهرمانی را طی کرده است. اگر هم تراکتورسازی برنده شود این رقابت حساس‌تر خواهد شد. با این حال من معتقدم در حال حاضر پرسپولیس بهترین تیم ایران است.

 

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه