همراه ما باشید

یک کارشناس فوتبال گفت: پرسپولیس سزاوارانه صعود کرد اما باید برای مراحل بعدی ضعف‌هایش را برطرف کند.

ذوالفقارنسب:بازی‌های این گروه می‌تواند الگویی برای اروپا باشد

ذوالفقارنسب:بازی‌های این گروه می‌تواند الگویی برای اروپا باشد

پیروزی نیوز - ذوالفقارنسب:بازی‌های این گروه می‌تواند الگویی برای اروپا باشد

به گزارش پیروزی دیلی، بیژن ذوالفقار نسب، درمورد صعود پرسپولیس به مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان ‌آسیا اظهار داشت: قابل پیش‌بینی بود که پرسپولیس بازی سختی مقابل الوحده داشته باشد برخی هم تصور می‌کردند که دو تیم عربستانی و قطری رفتارهای غیرورزشی ا نجام بدهند اما من پیش از این هم گفته بودم این تیم‌ها برای حفظ وجهه خود هم که شده قواعد فیفا و بازی جوانمردانه را رعایت می‌کنند که در عمل هم این اتفاق افتاد.

وی ادامه داد: در بازی الهلال و الریان شاهد بازی جوانمردانه از سوی این دو باشگاه کشورهای حوزه خلیج فارس بودیم ضمن اینکه نباید قدرت و تمرکز خوب پرسپولیس را نادیده بگیریم. پرسپولیس با ارائه یک بازی خوب و پرتهاجمی به پیروزی پرگل رسید. ضمن اینکه در این گروه شاهد مسائل تربیتی و فرهنگی بودیم مسائلی که می‌تواند برای فوتبال اروپا هم الگو باشد و هر 4 تیم این گروه بازی جوانمردانه‌ای را در هفته آخر ارائه کردند.

ذوالفقار نسب با اشاره به نقاط ضعف پرسپولیس عنوان کرد: پرسپولیس سزاوارانه صعود کرد با این حال این تیم باید برای مراحل بعدی نقاط ضعفش را به حداقل برساند نقاط ضعفی مثل مشکلات اقتصادی، کمبود بازیکن و ...تیمی در این سطح باید 18-17 بازیکن هم سطح داشته باشد که پرسپولیس کمبود بازیکن دارد.

وی درمورد رفتار آگیره سرمربی الوحده در جریان بازی با پرسپولیس گفت: در فوتبال این مسائل پیش می‌آید آستانه تحمل او هم پایین بود و واکنش منفی نشان داد اما درنهایت شاهد بازی‌ها و رفتار خوب تیم‌ها در هفته پایانی در این گروه بودیم.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه