همراه ما باشید

پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس برابر الوحده امارات بازتاب زیادی در رسانه‌های عربی داشت و همه آنها از نقش بسزای مهدی طارمی در این صعود شیرین سرخ پوشان سخن به میان آوردند.

بازتاب برد پرسپولیس و درخشش طارمی در رسانه‌های عربی

بازتاب برد پرسپولیس و درخشش طارمی در رسانه‌های عربی

پیروزی نیوز - بازتاب برد پرسپولیس و درخشش طارمی در رسانه‌های عربی

به گزارش سایت پیروزی دیلی، تیم فوتبال پرسپولیس توانست با ارائه یک بازی زیبا و هجومی الوحده اماراتی را در آخرین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا شکست دهد. شاگردان برانکو ایوانکوویچ با نتیجه‌ چهار بر دو بازی را به سود خود به پایان رساندند تا بعد از الهلال به عنوان تیم دوم به دور بعد راه پیدا کنند. پیروزی سرخ پوشان ایرانی بازتاب زیادی در رسانه های عربی داشته است. 

 روزنامه النصر: " الوحده در دام حریف ایرانی"

 این روزنامه عربستانی با تیتر درشت خود از بازی خوب پرسپولیس سخن به میان آورد و نوشت: الوحده امارات در دام پرسپولیس افتاد و با نتیجه‌ چهار بر دو تن به شکست داد. بازی در سطح بالایی برگزار شد و دو تیم بازی هجومی را در دستور کار خود قرار دادند و در نهایت این نماینده ایران بود که بهتر بازی کرد و توانست با نتیجه‌ چهار بر دو به پیروزی برسد تا به عنوان تیم دوم جواز صعود به دور بعد را به دست آورد. 

 سایت العرب: "صعود پرسپولیس با درخشش طارمی" 

 این سایت عربی نیز درباره این بازی نوشت: "تیم فوتبال پرسپولیس توانست با درخشش مهدی طارمی الوحده امارات را شکست دهد و به دور بعد راه پیدا کند. در این دیدار طارمی بیشترین نقش را در صعود تیمش داشت و توانست هت تریک کند تا پرسپولیس ایران بعد از الهلال بتواند به عنوان تیم دوم به دور بعد راه پیدا کند.

 روزنامه البیان: "رویای الوحده بر باد رفت"

 این روزنامه اماراتی بعد از پیروزی شاگردان برانکو ایوانکوویچ برابر الوحده نوشت: "رویای الوحده برای صعود به دور بعد بر باد رفت. پرسپولیس با درخشش مهدی طارمی توانست الوحده را در آزادی شکست دهد. در این دیدار طارمی مهاجم تیم ایرانی عملکردی خیره کننده از خود نشان داد و سه گل به ثمر رساند. 

 صدی السعودیه: "پرسپولیس، الوحده را در هم کوبید"

 این سایت عربستانی هم بعد از نمایش خوب سرخ پوشان پایتخت درباره این بازی نوشت: "تیم فوتبال پرسپولیس در شبی که مهدی طارمی درخشید و سه گل به ثمر رساند، توانست الوحده امارات را شکست دهد تا بعد از الهلال به عنوان تیم دوم به دور بعد راه پیدا کند. الوحده نتوانست از پیروزی الهلال برابر الریان استفاده کند تا از لیگ قهرمانان آسیا حذف شود. 

 سایت اللوتس: " الوحده چهارتایی شد"

 این سایت مصری هم درباره این بازی نوشت: "بازی الوحده برابر پرسپولیس که در ورزشگاه آزادی برگزار شد بازی زیبایی بود تا جایی که دو تیم بازی هجومی را به نمایش گذاشتند. گاهی اوقات الوحده تیم برتر میدان بود و گاهی هم تیم فوتبال پرسپولیس. بازی در کل زیبا بود اما حریف اماراتی در دام حریف ایرانی خود افتاد و در نهایت با نتیجه چهار بر دو تن به شکست داد تا این نماینده ایران باشد که بعد از پیروزی الهلال برابر الریان به عنوان تیم دوم به دور بعد راه پیدا کند. 

 الرای قطر: "صعود پرسپولیس با درخشش طارمی" 

 این روزنامه قطری هم بعد از پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس برابر حریف اماراتی نوشت: "پرسپولیس توانست با درخشش مهدی طارمی برابر نماینده امارات به پیروزی برسد. در این دیدار مهدی طارمی ستاره میدان بود و توانست هت تریک کند تا پرسپولیس بعد از پیروزی الهلال برابر الریان به عنوان تیم دوم به دور بعد راه پیدا کند".

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه