همراه ما باشید

مهاجم ملی‌پوش تیم فوتبال پرسپولیس برای دستیابی به عنوان بهترین بازیکن سال ۲۰۱۷ آسیا شانس بالایی دارد.

حمله طارمی به سمت عنوان بهترین بازیکن سال آسیا/ می‌تواند عزیزی، دایی، مهدوی‌کیا و کریمی شود، اگر ...

حمله طارمی به سمت عنوان بهترین بازیکن سال آسیا/ می‌تواند عزیزی، دایی، مهدوی‌کیا و کریمی شود، اگر ...

پیروزی نیوز - حمله طارمی به سمت عنوان بهترین بازیکن سال آسیا/ می‌تواند عزیزی، دایی، مهدوی‌کیا و کریمی شود، اگر ...

به گزارش سایت پیروزی دیلی، عملکرد مهدی طارمی در سال 2017 خیلی خوب بوده است، بازیکنی که در رده باشگاهی و ملی توانسته گل‌های حساسی برای پرسپولیس و تیم ملی به ثمر برساند و همین اتفاق می‌تواند برای او پایه‌گذار یک موفقیت بزرگ باشد. طارمی که فصل گذشته با 16 گل‌زده آقای گل لیگ ایران شد، در این فصل هم موفق شد با 18 گل این عنوان را به دست بیاورد. با این حال او در تیم ملی هم گل‌های حساسی به ثمر رسانده و در دو بازی سال 2017 مقابل قطر و چین گل‌های سه امتیازی ایران را وارد دروازه حریفان کرده است تا تیم ملی در آستانه صعود به جام جهانی 2018 روسیه قرار بگیرد.

 آمادگی طارمی به سطحی رسیده که این بازیکن می‌تواند برای کسب عنوان بهترین بازیکن سال آسیا هم دورخیز کند، جایی که او توانسته در شش بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا شش گل به ثمر برساند و هت‌تریکش مقابل الوحده که صعود پرسپولیس را به مرحله یک هشتم نهایی را رقم زد، وضعیت او را بهتر از قبل کرده است. طارمی در حال حاضر و با گذشت کمتر از پنج ماه از سال 2017 توانسته خود را در جمع بازیکنان برتر آسیا قرار بدهد و این مسئله می‌تواند در پایان سال برای او خوش‌یمن باشد و این بازیکن را در جمع بازیکنان برتر سال 2017 قرار بدهد. 

 پیش از این از ایران خداداد عزیزی، علی دایی، مهدی مهدوی‌کیا و علی کریمی موفق شده‌اند که جایزه بهترین بازیکن سال آسیا را کسب کنند، آنهم در سال‌هایی که هرکدام از این بازیکنان تأثیر بسیار زیادی در تیم ملی و تیم‌های باشگاهی‌شان داشتند. مطمئناً عملکرد مثبت در بازی‌های بین‌المللی از شروط اصلی قرار گرفتن بازیکنان در بین نامزدهای بهترین بازیکن سال است و طارمی هم می‌تواند در راه چهار ستاره پیشین فوتبال ایران قدم بردارد. 

 شرط اینکه طارمی بهترین بازیکن سال آسیا شود، تنها تداوم عملکردش در پرسپولیس و تیم ملی است و مطمئناً سال جاری می‌تواند مهم‌ترین سال فوتبالی مهاجم پرسپولیس باشد، سالی که پرسپولیس فرصت حضور بین هشت تیم برتر آسیا و سپس رقابت برای قهرمانی را دارد، تیم ملی با ازبکستان، کره جنوبی و سوریه در راه جام جهانی بازی دارد و گلزنی در این بازی‌های حساس مطمئناً طارمی را در مسیر بهترین بازیکن آسیا شدن قرار می‌دهد. البته اگر این بازیکن چنین هدفی را در سر داشته باشد و بتواند با نگاهی منطقی به این هدف برسد. مسلماً در این راه فراز و نشیب هم وجود خواهد داشت و شاید تنها کسی که به این بازیکن ضربه بزند، خودش باشد. طارمی در صورت کنار گذاشتن تصمیم‌هایی عجیب چون چیپ زدن در بازی حساس با الریان و استفاده بهتر از فرصت‌ها می‌تواند روزهای درخشانی چون بازی با الوحده داشته باشد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه