همراه ما باشید

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد اشتباهات فردی بازیکنان الوحده امارات کمک زیادی به تیم برانکو ایوانکوویچ کرده است.

درخشان:‌ اشتباهات الوحده کمک زیادی به پرسپولیس کرد/ این تیم می‌تواند از مرحله بعد هم عبور کند

درخشان:‌ اشتباهات الوحده کمک زیادی به پرسپولیس کرد/ این تیم می‌تواند از مرحله بعد هم عبور کند

پیروزی نیوز - درخشان:‌ اشتباهات الوحده کمک زیادی به پرسپولیس کرد/ این تیم می‌تواند از مرحله بعد هم عبور کند

به گزارش سایت پیروزی دیلی، حمید درخشان در خصوص پیروزی 4 بر 2 تیم پرسپولیس مقابل الوحده امارات و صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: پرسپولیس بازی را خیلی خوب شروع کرد و توانست بازی خوبی را انجام دهد. البته در ابتدای مسابقه اشتباهات فردی تیم الوحده باعث شد تا پرسپولیس شکل بهتری را به خود بگیرد.

 وی در ادامه افزود: اشتباهات تیم الوحده به لحاظ روحی و روانی تأثیر خوبی روی بازیکنان پرسپولیس گذاشت و باعث شد تیم ما عملکرد بهتری داشته باشد. 

 سرمربی پیشین تیم پرسپولیس در مورد هت‌تریک مهدی طارمی در دیدار این تیم مقابل الوحده امارات تصریح کرد:‌ طارمی همیشه همین شرایط را دارد. او ممکن است در یک بازی خیلی خوب توپ‌هایش را تبدیل به گل کند و در یک بازی هم برعکس عمل کند. به طور کلی فلسفه تمام مهاجمان همین است. به نظرم هر چه زمان بیشتری بگذرد، طارمی با تجربه‌تر می‌شود و می‌تواند بسیار بهتر از این کار کند. دیدار مقابل الوحده نقطه اوج طارمی بود و توانست نقشی پررنگ در برتری تیمش داشته باشد. 

 درخشان با اشاره به دیدار مرحله حذفی پرسپولیس مقابل لخویای قطر،‌ گفت: در آن مرحله چون بازی‌ها حذفی است، کار بسیار سخت‌تر می‌شود. باید مقابل لخویا هوشیار باشیم. به نظرم با این شرایطی که پرسپولیس دارد می‌تواند از مرحله بعد هم عبور کند.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه