همراه ما باشید

معاون باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه جدایی علیرضا بیرانوند از پرسپولیس دست خودش نیست، گفت: هواداران مطمئن باشند بیرانوند می ماند.

ترکاشوند: هواداران مطمئن باشند بیرانوند از پرسپولیس جدا نمی‌شود

ترکاشوند: هواداران مطمئن باشند بیرانوند از پرسپولیس جدا نمی‌شود

پیروزی نیوز - ترکاشوند: هواداران مطمئن باشند بیرانوند از پرسپولیس جدا نمی‌شود

به گزارش سایت پیروزی دیلی، بحث حضور علیرضا بیرانوند در تیم فنرباغچه ترکیه جدی تر از روزهای گذشته دنبال می شود. نماینده این باشگاه ترکیه ای که سال آینده در لیگ قهرمانان اروپا هم حضور دارد، مذاکراتی با بیرانوند انجام داده و این دروازه بان هم با توجه به تمدید قراردادش با پرسپولیس تا سال 1400، همه چیز را به باشگاه پرسپولیس موکول کرده است. با این حال مسئولان باشگاه پرسپولیس تاکید دارند بیرانوند از پرسپولیس به تیم دیگری نخواهد رفت. 

 در همین ارتباط امروز جلسه ای بین نماینده بیرانوند و نماینده این باشگاه ترکیه ای برگزار می شود.

 محمدعلی ترکاشوند معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس در این خصوص گفت: یک تیم ترکیه‌ای خواهان به خدمت گرفتن بیرانوند شده است ولی این دروازه بان با پرسپولیس قرارداد دارد. هواداران مطمئن باشند بیرانوند از پرسپولیس نمی رود. 

 معاون باشگاه پرسپولیس درباره اینکه بیرانوند شب گذشته بعد از بازی با الوحده به صورت غیر مستقیم از تمایلش برای پیوستن به این تیم پرده برداشت، گفت: اجازه جدایی که دست ایشان نیست. یکسری مسائل هست. قرار شد جلسه ای را امروز بین نماینده باشگاه فنرباغچه و مدیربرنامه وی با باشگاه پرپسولیس برگزار شود ولی فکر نمی کنم بیرانوند برود. چون تیم پرسپولیس به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا هم راه یافته است چنین چیزی امکان پذیر نیست.**مهر

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه