همراه ما باشید

کارشناس فوتبال کشورمان معتقد است پرسپولیس با بضاعتی که دارد کار سختی را در مراحل بعد لیگ قهرمانان آسیا خواهد داشت.

ذوالفقارنسب: کار پرسپولیس در مراحل بعد سخت است/ عملکرد طارمی به شرایط روحی‌اش بستگی دارد

ذوالفقارنسب: کار پرسپولیس در مراحل بعد سخت است/ عملکرد طارمی به شرایط روحی‌اش بستگی دارد

پیروزی نیوز - ذوالفقارنسب: کار پرسپولیس در مراحل بعد سخت است/ عملکرد طارمی به شرایط روحی‌اش بستگی دارد

به گزارش سایت پیروزی دیلی، بیژن ذوالفقارنسب در خصوص برتری 4 بر 2 پرسپولیس مقابل الوحده امارات اظهار داشت: قابل پیش‌بینی بود که پرسپولیس بازی سختی داشته باشد اما خیلی خوب بازی کرد. 

 وی با اشاره به بازی جوانمردانه تیم الهلال عربستان مقابل الریان قطر،‌ تصریح کرد: سرنوشت پرسپولیس در گرو بازی دیگر این گروه بود. دیدار دو تیم قطری و عربستانی را بسیار سالم ارزیابی کردم. فکر نمی‌کردم تیم الهلال با آن سلامت مقابل الریان بازی کند. هر نوع معادله ناجوانمردانه‌ای می‌‌توانست در آن دیدار اتفاق بیفتد اما خوشبختانه رخ نداد.

 کارشناس فوتبال کشورمان ادامه داد: نباید فراموش کرد پرسپولیس با این بضاعتی که دارد در مراحل بعد کار بسیار بسیار سختی خواهد داشت. کمتر باشگاهی در این سطح از فوتبال آسیا وجود دارد که بازیکنانی هم‌سطح با بازیکنان اصلی‌اش روی نیمکت نداشته باشد. «اکثر بازیکنان پرسپولیس در دیدار مقابل الوحده بی‌اشتباه بودند.» 

ذوالفقارنسب با بیان این جمله در مورد عملکرد مهدی طارمی، تصریح کرد:‌ طارمی مقابل الوحده هم خودش خوب کار کرد و هم خوب به او توپ رسید. فکر می‌کنم طارمی از جمله بازیکنانی است که بخش عمده‌ای از بازی او بسته به شرایط روحی و روانی‌اش است و به همین دلیل مربی و باشگاه‌ باید روی او خیلی کار کنند. طارمی یکی از سرمایه‌های باشگاه پرسپولیس است. همه جای دنیا مرسوم است از بازیکنانی که این نوع ویژگی‌ها را دارند یک نوع مراقبت‌های ورزشی ویژه‌ به عمل می‌آورند. 

 وی در مورد دیدار پرسپولیس مقابل لخویای قطر، خاطرنشان کرد: لخویا تیم خوبی است و چند سال است خیلی خوب کار می‌کند. تیم‌های دیگر ایرانی در سال‌های گذشته با این تیم بازی کرده‌اند. به نظرم لخویا تیمی نیست که پرسپولیس در شرایط طبیعی نتواند از آن عبور کند.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه