همراه ما باشید

مهلت نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر پنجشنبه ۱۴ بهمن ساعت ۲۴ به پایان می رسد و تیم ها دیگر اجازه جذب بازیکن از یکدیگر را نخواهند داشت.

شرایط جذب بازیکن پس از پایان مهلت نقل و انتقالات

شرایط جذب بازیکن پس از پایان مهلت نقل و انتقالات

پیروزی نیوز - شرایط جذب بازیکن پس از پایان مهلت نقل و انتقالات

به گزارش پیروزی‌دیلی، نقل و انتقالات نیم فصل رقابت های لیگ برتر شانزدهم که از ۱۶ دی آغاز شده و پس از برگزاری ۵ هفته از نیم فصل دوم تا ۱۴ بهمن ادامه پیدا کرد امشب به پایان می رسد. اما امکان جذب بازیکن پس از پایان مهلت نقل و انتقالات هم وجود دارد. در حال حاضر بازیکنانی مثل آندرانیک تیموریان، هادی عقیلی، روزبه چشمی و... به دلایل مختلف با تیمی قرارداد ندارند و بازیکن آزاد حساب می شوند و در صورتی که در روز آخر نقل و انتقالات تیمی پیدا نکنند می توانند پس از پایان نقل و انتقالات هم تیم جدید خود را انتخاب کنند.
پس از پایان مهلت نقل و انتقالات تیم هایی که سهمیه باقی مانده بازیکن آزاد داشته باشند می توانند تا سقف سه بازیکن آزاد جذب کنند. هر تیم خارج از فصل نقل و انتقالات تابستاتی و زمستانی می تواند سه بازیکن آزاد را در طول فصل جذب کند. بازیکن آزاد عبارت است از بازیکنی که تا ساعت ۲۴ پنجشنبه ۱۴ بهمن که پایان مهلت نقل و انتقالات لیگ برتر ایران است قراردادش را با باشگاه قبلی فسخ کرده باشد.
این تعریف شامل بازیکنان خارجی هم می شود و باشگاه هایی که می خواهند بازیکن خارجی آزاد جذب کنند باید توجه داشته باشند که بازیکن مذکور قراردادش را تا پایان مهلت نقل و انتقالات لیگ برتر ایران با باشگاه قبلی فسخ کرده باشد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه