همراه ما باشید

 هافبک تیم فوتبال پیکان در خصوص اتفاقات بازی با پرسپولیس با صدور بیانیه‌ای عذرخواهی کرد.

عذرخواهی بارانی بابت اتفاقات بازی پیکان و پرسپولیس

عذرخواهی بارانی بابت اتفاقات بازی پیکان و پرسپولیس

پیروزی نیوز - عذرخواهی بارانی بابت اتفاقات بازی پیکان و پرسپولیس


به گزارش پیروزی دیلی ، محمد صادق بارانی هافبک خلاق پیکان که در دقایق پایانی دیدار مقابل پرسپولیس به دلیل حواشی و اتفاقات ناخوشایند ایجاد شده با تصمیم داور مسابقه از زمین اخراج شد، با صدور بیانیه ای ضمن عذرخواهی بابت اتفاقات اخیر درباره حواشی ناخواسته ای که برایش ایجاد شد، توضیحاتی ارائه کرد:

آنچه در ساعت ها و روزهای سخت و تلخ پس از بازی با پرسپولیس بر من گذشت، تجربه ای تازه و البته با ارزش برای من بود. به قول مربی ام، مجید جلالی شکست مقابل پرسپولیس برای همه ما یک باخت تلخ بود. تیم ما در روزی که یک بازی مردانه را در مقابل حریف قدرتمند خود و 50 هزار هوادارش ارائه داد، هم کتک خورد، هم ناسزا شنید، هم با تصمیمات ناعادلانه داور مواجه شد و در پایان هم محکوم به بی اخلاقی شد.

به هیچ وجه قصد ندارم رفتار و واکنش ناخواسته و صد البته غیر حرفه ای که مقابل مهدی طارمی داشتم را توجیه کنم. آن اتفاق به هیچ وجه نه در شان من بود، نه در شان تیم و باشگاهم و نه در دنیای حرفه ای فوتبال توجیهی برای آن وجود دارد اما ناسزاهایی که من و هم تیمی هایم چه در داخل و از بیرون از زمین شنیدیم، آستانه تحمل هم انسانی را کم می کند.

پس از پایان مسابقه هم متاسفانه در صفحه اینستاگرام و در تلگرامم با بدترین توهین ها به خودم و خانواده ام که قطعا در این اتفاقات هیچ تقصیری نداشته و ندارند مواجه شدم. افرادی که قطعا حسابشان از هواداران فهیم پرسپولیس جداست اما آنچه لایق خودشان و خانواده شان بود را به من و خانواده ام نسبت دادند. با این حال دوست دارم بابت تمام اتفاقات ناخواسته ایجاد شده از هواداران اصیل و واقعی پرسپولیس، دوستانم در این تیم و همینطور کادرفنی، هم تیمی ها و مسئولان باشگاه پیکان عذرخواهی کنم.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه