همراه ما باشید

پیشکسوت پرسپولیس گفت:به نظرم رضاییان حداقل در بازی های آسیایی به درد پرسپولیس می خورد.

پیوس: با رضاییان صحبت کردم به احتمال فراوان به لیگ قطر می رود

پیوس: با رضاییان صحبت کردم به احتمال فراوان به لیگ قطر می رود

پیروزی نیوز - پیوس: با رضاییان صحبت کردم به احتمال فراوان به لیگ قطر می رود

به گزارش سایت پیروزی دیلی، فرشاد پیوس در گفت و گو با خبرنگار کاپ در رابطه با وضعیت پرسپولیس قبل از بازی با الریان قطر اظهار داشت: الریان در زمین خودش یک بار پرسپولیس را برده و از روحیه خوبی برخوردار است. قطعا آنها در تهران دنبال دفاع و ضدحمله هستند. بازیکنان پرسپولیس باید باهوش بازی کنند و مراقب تاباتا ستاره الریان هم باشند. نقطه ضعف الریان خط دفاعی شکننده آنها است که با وجود طارمی می تواند روز خوبی برای پرسپولیس رقم بخورد. 

وی افزود: از هواداران پرسپولیس می خواهم که برای بازی فردا به ورزشگاه بیایند تا بتوانیم این تیم را شکست دهیم. در این بازیها هر تیمی بتواند از موقعیت ها استفاده کند، برنده است.

 پیشکسوت پرسپولیس درباره جدایی قطعی رضاییان تصریح کرد: رامین به من قول داده برود و رضایت نامه اش را بگیرد تا برود خارج از کشور بازی کند. رضاییان بازیکن خیلی خوبی است و برای پرسپولیس زحمات زیادی کشیده است. او یک پرسپولیسی تمام عیار است و به نظرم می توانست در پرسپولیس بماند. ما از برانکو هم خواستیم رامین را نگه دارد اما برانکو قبول نکرد. به نظرم رضاییان حداقل در بازی های آسیایی به درد پرسپولیس می خورد. 

پیوس در پایان درباره مقصد نهایی رضاییان برای فصل بعد گفت: با او که صحبت کردم، به من گفت از قطر پیشنهاد دارد و به احتمال فراوان به لیگ این کشور می رود.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه