همراه ما باشید

رئیس سازمان تربیت بدنی ورزش ارتش گفت:من گفتم تیم های نظامی لیگ برتر می‌توانند از این به بعد به طور مساوی بازیکن سرباز بگیرند.

فقط تیم‌های نظامی لیگ برتری می‌توانند به طور مساوی بازیکن سرباز بگیرند نه همه تیم‌های لیگ برتری

فقط تیم‌های نظامی لیگ برتری می‌توانند به طور مساوی بازیکن سرباز بگیرند نه همه تیم‌های لیگ برتری

پیروزی نیوز - فقط تیم‌های نظامی لیگ برتری می‌توانند به طور مساوی بازیکن سرباز بگیرند نه همه تیم‌های لیگ برتری

به گزارش پیروزی دیلی ،امیرسرتیپ دوم فولادی در مورد اینکه گفته می شود از فصل آینده همه تیم های لیگ برتری می توانند بازیکن سرباز بگیرند اظهار داشت: من این گونه نگفتم. بلکه مقرر شد تیم های لیگ برتری که نظامی هستند بر اساس نیازمندی به طور مساوی بازیکن سرباز جذب کنند نه همه تیم های لیگ برتری.

وی ادامه داد: چندی قبل ناخدا آذرگون بابت جذب عالیشاه و نوراللهی توسط تراکتورسازی گلایه هایی داشت و فکر می کرد به خاطر پول این دو بازیکن جذب تراکتور شده اند که این طور نبود. ما به خاطر حضور پر قدرت تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا این دو بازیکن را به تراکتورسازی فرستادیم ولی قرار شد برای فصل جدید و در صورت صعود ملوان به لیگ برتر تیم های نظامی به طور مساوی بازیکن سرباز جذب کنند.

رئیس سازمان تربیت بدنی ورزش ارتش در پاسخ به این سوال که برخی مربیان لیگ برتری معتقد هستند که تیم های غیر نظامی هم زحمت می کشند و باید بازیکن سرباز داشته باشند گفت: این انتقاد هم می تواند درست باشد اما تصمیم گیری در این باره به عهده شورای عالی سیاست گذاری ورزش نیروهای مسلح است و کاری از دست ما بر نمی آید. فعلا قانون به این شکل است.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه