همراه ما باشید

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس از هواداران دعوت کرد؛ ضمن به تصویر کشیدن دیگر باره قدرت پرسپولیس با حضور حماسی خود، با پیراهن‌ و پرچم‌های سرخ و کارت هواداری در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کرده و جلوه‌ای خاص از اقتدار پرسپولیس را به تصویر بکشند.

دعوت باشگاه پرسپولیس از هواداران برای دیدار با الریان/حماسه‌ای دیگر در راه است

دعوت باشگاه پرسپولیس از هواداران برای دیدار با الریان/حماسه‌ای دیگر در راه است

پیروزی نیوز - دعوت باشگاه پرسپولیس از هواداران برای دیدار با الریان/حماسه‌ای دیگر در راه است

به گزارش پیروزی دیلی و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در این اطلاعیه آمده است؛ فوتبال ایران بعد از روزهای سخت و بحرانی قهر تماشاگران، آشتی دیگر باره آنها را در چند سال اخیر مرهون پرسپولیس و میلیون‌ها هوادار آن بوده است.

هوادارانی که عشق به تیم محبوبشان را به معنای واقعی کلمه نشان دادند و نه تنها قلب تپنده پرسپولیس بزرگ بودند بلکه بار دیگر روح را به کالبد فوتبال ایران نیز دمیدند.

در روزهایی که سکوهای خالی از تماشاگر همگان را نسبتا به آینده نگران ساخته بود، این تماشاگران پرسپولیس بودند که در هر بازی رکوردها را جا بجا می‌کردند و کنفدراسیون فوتبال آسیا را ناچار از اعتراف به این حقیقت می‌کردند که محبوبترین و پرتماشاگرترین تیم آسیا از ایران می‌آید و نامی غیر از پرسپولیس ندارد.

پرسپولیس چه هنگامی که در بالاترین سطح رقابت‌ها قرار می‌گیرد و چه زمانی که اسیر مشکلات باشد، در همه حال به هوادارانش می‌بالد و می‌نازد و اعتبار، عظمت و بزرگی خود را از انبوه دوستدارانش دارد که آن را دست نیافتنی می‌کند. با چنین هوادارانی دعوت برای حضور در ورزشگاه ضرورتی ندارد و تنها انجام یک وظیفه است.

ورزشگاه آزادی بی‌صبرانه برای لبریز شدن دوباره لحظه شماری می‎کند. هواداران پرسپولیس با پیراهن‌ها و پرچم‌های سرخ در ورزشگاه حضور خواهند یافت تا آزادی جلوه‌ای دیگر پیدا کند هنگامی که با سکوهای سرخ خود چون مشعل بزرگی از آتش خواهد شد. فردا نه یازده سرخپوش بلکه ده‌ها هزار سرخپوش در ورزشگاه حضور پیدا می‌کنند و مانوری بزرگ از عظمت پرسپولیس را برابر دیدگان قرار می‌دهند. هواداران پرسپولیس جوانمردانه و پر خروش تیم محبوب خود را به سوی پیروزی وترقی سوق خواهند داد.

همچنین از هواداران دعوت می‌کنیم با استفاده از فرصت باقیمانده به شعبه‌های موسسه اعتباری کوثر مراجعه کنند تا با در اختیار گرفتن کارت اعتباری – هواداری پرسپولیس ضمن بهره‌مندی از تخفیف بیش از 30 درصدی تهیه بلیت این بازی از دیگر مزایای آن در سایر بازی‌ها و همچنین تخفیف در مراکز خرید و ارائه خدمات طرف قرارداد بهره‌مند شوند. هواداران با توجه به اینکه برای تهیه بلیت باید از گیشه های واقع در مجموعه آزادی نسبت به انجام این امر اقدام نمایند، حتما کارت هواداری خود را برای بهره مندی از تخفیف ویژه همراه داشته باشند. ضمن آنکه باجه های بلیت فروشی قرار است فعالیت خود را از ساعت 12 آغاز کنند.

باشگاه پرسپولیس همچنین با توجه به رویداد بعضی حوادث در بازی‌های خانگی دیگر نمایندگان فوتبال ایران که باعث حساسیت مسوولان آسیایی برگزاری مسابقات شده است‌، این نگرانی را اعلام می‌دارد  که با کوچکترین اتفاقی نسبت به اعمال جرایم مالی سنگین یا محرومیت ها از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا اقدام شود. از این رو از هواداران عزیز می‌خواهیم در همکاری کامل با مسوولان برقراری نظم، آنها را در هرچه بهتر برگزار شدن این بازی یاری برسانند.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه