همراه ما باشید

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برانکو درباره رامین تصمیم درستی گرفت اما من از رفتن او ناراحت هستم.

خوردبین: پرسپولیس فردا با اختلاف برنده می شود/خیلی دوست داشتم کمک کنم رامین بماند

خوردبین: پرسپولیس فردا با اختلاف برنده می شود/خیلی دوست داشتم کمک کنم رامین بماند

پیروزی نیوز - خوردبین: پرسپولیس فردا با اختلاف برنده می شود/خیلی دوست داشتم کمک کنم رامین بماند

به گزارش سایت پیروزی دیلی، محمود خوردبین درباره آخرین شرایط سرخپوشان پیش از مصاف فردا با الریان اظهار داشت:می دانیم بازی سختی است اما بچه ها تمرینات خوبی انجام دادند و به نظر من می توانیم با اختلاف این بازی را برنده شویم. ما در بازی رفت هم مستحق شکست نبودیم. 

 وی درباره نرسیدن اتوبوس اختصاصی پرسپولیس و این موضوع که گفته می شود برانکو به شدت ناراحت شده بیان داشت: من که ندیدم برانکو ناراحت شده باشد چون این موضوع تقصیر کسی نبود. برنامه ریزی ها انجام شده بود و فقط اتوبوس در مسیر در ترافیک گیر افتاده بود حالا هم یا به آزادی می آید یا در همان هتل المپیک از آن رونمایی می شود. ما از طرف AFC زمان مشخصی را داشتیم تا تمرین کنیم و از آنجایی که اتوبوس دیر رسید باید به محل تمرین می آمدیم و نمی توانستیم بیشتر منتظر بمانیم.

 سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس درباره جدایی قطعی رامین رضاییان از پرسپولیس خاطرنشان کرد: خیلی دوست داشتم کمک کنم تا رامین در پرسپولیس بماند چون از نظر عاطفی با این بچه ها ارتباط خوبی دارد اما از طرف دیگر کار سرمربی ما درست و حرفه ای بود و در بحث ماندن یا نماندن بازیکن برانکو باید حرف آخر را بزند.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه