همراه ما باشید

پرسپولیس فردا یکی از حساس ترین بازی های چند ماه اخیرش را مقابل الریان قطر برگزار می کند.

شاهرودی:گادوین منشا به درد برانکو می خورد/ پرسپولیس الریان را ببرد، از گروهش صعود می کند

شاهرودی:گادوین منشا به درد برانکو می خورد/ پرسپولیس الریان را ببرد، از گروهش صعود می کند

پیروزی نیوز - شاهرودی:گادوین منشا به درد برانکو می خورد/ پرسپولیس الریان را ببرد، از گروهش صعود می کند


به گزارش پیروزی دیلی، شاگردان برانکو که تا حدود زیادی خیال شان بابت قهرمانی در لیگ راحت است، نیاز به سه امتیاز این بازی آسیایی دارند تا بتوانند امیدوار به صعود از گروه سخت شان باشند. در خصوص شرایط سرخپوشان پایتخت با پیشکسوت محبوب و پرسروصدای این تیم تماس گرفتیم.

 

رضا شاهرودی ابتدا در مورد بازی با الریان قطر به بانک ورزش گفت:  پرسپولیس خدا را شکر نمایش خوبی در بازی های اخیر داشته و نمره قبولی را از هواداران گرفته است. این بازی هم در استادیوم آزادی است و با توجه به حمایت هواداران بیشمار سرخ دل، امیدوارم سه امتیاز بازی به حساب تیم ما واریز شود.

 

پیشکسوت محبوب قرمزها معتقد است، سرخپوشان با کسب پیروزی مقابل الریان، صعود شان از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا قطعی خواهند کرد. او در مورد بازی های آسیایی ادامه داد: پرسپولیس حتی می تواند در مرحله های بعد هم موفق باشد به شرط اینکه دست برانکو روی نیمکت باز باشد. مدیریت تیم باید بازیکنان مدنظر مربی را خریداری کنند تا او خیالش بابت نیمکت راحت باشد و با دست باز به مصاف حریفان برود.

 

شاهرودی در مورد بازیکنانی که به کار سرخپوشان می آیند هم گفت: شنیده ام گادوین منشا مورد توجه برانکو است. او مهاجم خوبی است و می تواند به تیم کمک کند.

 

از مالدینی ایرانی در خصوص بازی های داخلی پرسیدیم که گفت: پرسپولیس 95 درصد راه قهرمانی را رفته و به نظرم با یک تساوی مقابل ماشین سازی هم قهرمان خواهد شد چرا که تیم های دیگر هم امتیاز از دست می دهند اما باید در هر 4 بازی باقیمانده با قدرت به کار ادامه دهند و امتیازات کامل را برای خود کنند. اصلا نباید در هیچ بازی ای شل بگیرند.

 

شاهرودی در پایان صحبت هایش در خصوص برگشتش به دنیای مربیگری هم گفت: در فصل جدید اگر پیشنهادی شد بررسی می کنیم و اگر هم نشد، به کارهای دیگرمان می رسیم.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه