همراه ما باشید

وکیل دروازه‌بان ملی‌پوش تیم فوتبال پرسپولیس درباره پیشنهاد فنرباغچه به علیرضا بیرانوند توضیحاتی ارائه کرد.

با رفتار حرفه‌ای پرسپولیس را در جریان همه چیز قرار دادیم/علیرضا پیشنهاد‌های دیگری هم دارد

با رفتار حرفه‌ای پرسپولیس را در جریان همه چیز قرار دادیم/علیرضا پیشنهاد‌های دیگری هم دارد

پیروزی نیوز - با رفتار حرفه‌ای پرسپولیس را در جریان همه چیز قرار دادیم/علیرضا پیشنهاد‌های دیگری هم دارد

به گزارش پیروزی‌دیلی، مصطفی سلیمانی بابادی در خصوص پیشنهاد فنرباغچه ترکیه به علیرضا بیرانوند، گفت: واقعیت این است که خبری که روز گذشته در خبرگزاری فارس درباره پیشنهاد باشگاه ترکیه‌ای به بیرانوند شده بود صحت دارد و مسئولان این باشگاه به صورت جدی خواهان جذب بیرانوند بودند. به همین دلیل روز گذشته من به عنوان وکیل و نماینده بیرانوند به همراه نمایندگان این باشگاه ترکیه‌ای در باشگاه پرسپولیس حاضر شدیم تا با مسئولان باشگاه جلسه برگزار کنیم. در این جلسه علی‌اکبر طاهری عنوان کرد که برای رضایت‌‌نامه بیرانوند مبلغ 2 میلیون یورو از سوی این باشگاه ترکیه‌ای به پرسپولیس داده شود که البته این مبلغ مورد موافقت نمایندگان فنرباغچه قرار نگرفت. به هر حال آنها در نقل و انتقالات محدودیت‌هایی دارند و باید به این صورت فعالیت کنند که یک بازیکن بدهند تا بتوانند یک بازیکن به جای آن بگیرند. 


وی ادامه داد:پیشنهاد باشگاه فنرباغچه در حدود 700 هزار یورو بود که این مبلغ به عنوان پیش‌پرداخت به بیرانوند داده می‌شد و به ازای هر بازی هم مبلغ به او می‌دادند. همچنین برای بیرانوند یک منزل و یک اتومبیل هم در نظر گرفته بودند اما با همه این تفاسیر در نهایت این اتفاق رخ نداد و بحث فنرباغچه منتفی شده است. 


وکیل دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت:رفتن به اروپا برای هر بازیکنی یک اتفاق خوب و ویژه است اما ما همه مسائل حرفه‌ای را رعایت کردیم و از روز اول مسئولان باشگاه پرسپولیس در جریان این پیشنهاد قرار گرفتند. باید بگویم که بیرانوند کاملاً حرفه‌ای رفتار کرد و دوست دارم هواداران پرسپولیس این موضوع را در نظر داشته باشند. ما اختیار این موضوع را در دست باشگاه قرار دادیم و باید از طاهری هم تشکر کنم که نزدیک به سه ساعت از وقت خودش را به ما داد تا این جلسه برگزار شود. 


سلیمانی بابادی در پاسخ به این سؤال که آیا بیرانوند پیشنهادهای دیگری هم دارد یا خیر، گفت: پیشنهاد که هست اما بهترین پیشنهاد از نظر مالی و شرایط حرفه‌ای همین فنرباغچه بود چرا که آنها هم پول خوبی می‌دادند و هم اینکه سال آینده در لیگ قهرمانان اروپا حضور دارم. علیرضا از یک تیم اسپانیایی و چند پیشنهاد دیگر مواجه شده اما آنها به اندازه این تیم ترکیه‌ای حاضر به پرداخت پول نبودند.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه