همراه ما باشید

 مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قبل از بازی‌های این هفته برخی‌ فکر می‌کردند که الهلال و الریان تبانی کنند، ولی فوتبال نشان داد که کشورهای عربی هم می‌توانند دنبال فوتبال پاک باشند.

باقری: فوتبال نشان داد کشورهای عربی هم می‌توانند پاک بازی کنند

باقری: فوتبال نشان داد کشورهای عربی هم می‌توانند پاک بازی کنند

پیروزی نیوز - باقری: فوتبال نشان داد کشورهای عربی هم می‌توانند پاک بازی کنند

به گزارش پیروزی دیلی،کریم باقری در خصوص برد پرسپولیس مقابل الوحده و صعود این تیم به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بازی حساسی را بردیم و خوشبختانه دیگر بازی این گروه هم با نتیجه‌ای همراه بود که ما منتظرش بودیم. در ورزشگاه آزادی نمایش خوبی داشتیم و آنهایی که به ورزشگاه نیامدند جای‌شان خالی بود. خوشبختانه برد شیرینی به‌دست آوردیم و مهدی طارمی هم هت‌تریک کرد.

وی در پاسخ به این سؤال که «آیا فکر می‌کردید الهلال در زمین الریان به پیروزی برسد؟»، خاطر نشان کرد: قبل از بازی برخی‌ فکر می‌کردند که این دو تیم تبانی کنند، ولی فوتبال نشان داد که کشورهای عربی هم می‌توانند دنبال فوتبال پاک باشند.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد هت‌تریک مهدی طارمی در شرایطی که خیلی‌ها از او بابت از دست دادن برخی فرصت‌ها انتقاد می‌کنند، اظهار داشت: تمام مهاجمان دنیا ممکن است موقعیت گل از دست بدهند و این فقط برای طارمی اتفاق نمی‌افتد. قرار نیست او همه توپ‌ها را به گل تبدیل کند. طارمی در این مسابقه نمایش بسیار خوبی داشت و زحمات بچه‌ها نیز در هت‌تریک او تأثیرگذار بود.

وی با اشاره به تقابل تیمش با لخویا در مرحله بعدی گفت: من بعضی از بازی‌های لخویا را دیده‌ام. آنها قهرمان قطر شده‌اند و چند بازیکن خوب دارند، از جمله یک بازیکن کره‌ای که خیلی خوب کاشته می‌زند. آنها مهاجمان خوبی هم دارند و تیم خطرناکی محسوب می‌شوند. ما بازی سختی درپیش خواهیم داشت، ولی باید در بازی رفت که در تهران برگزار می‌شود بهترین نتیجه را مقابل لخویا بگیریم و از فرصتی که داریم نهایت استفاده را ببریم. ما باید از میزبانی به بهترین شکل استفاده کنیم.

باقری در پایان در مورد این که شانس صعود کدام تیم بیشتر است ، خاطر نشان کرد: در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست. امیدوارم در ورزشگاه آزادی نتیجه خوبی بگیریم و در نهایت صعود کنیم.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه