همراه ما باشید

بازیکن باتجربه اماراتی ها در رابطه با دیدار برابر پرسپولیس می گوید ما می دانستیم بازی با تیم قدرتمندی را در پیش داریم اما با اشتباهات مرگبار دروازه و مدافعان تیم بازی را به این تیم واگذار کردیم.

مطر: به پرسپولیس تبریک می‌گویم/اشتباهات مدافعان و دروازه‌بان ما مرگبار بود

مطر: به پرسپولیس تبریک می‌گویم/اشتباهات مدافعان و دروازه‌بان ما مرگبار بود

پیروزی نیوز - مطر: به پرسپولیس تبریک می‌گویم/اشتباهات مدافعان و دروازه‌بان ما مرگبار بود

به گزارش پیروزی‌دیلی، اسماعیل مطر در رابطه با دیدار تیم های پرسپولیس و الوحده وحواشی این دیدار گفت: این بازی حواشی بسیاری داشت و شرایط به گونه ای پیش رفت که خاویر آگیره از روی نیمکت اخراج شد، او قصد داشت داور چهارم را متوجه رفتار خشونت آمیز هواداران پرسپولیس کند چرا که آنها سنگ و بطری به سوی نیمکت ما پرتاب می کردند اما از ادامه حضور در بازی محروم شد.

 

وی دراین باره ادامه داد: نمی دانم اگر به AFC شکایت کنیم چه اتفاقی برای پرسپولیس می افتد اما این را می توانم بگویم که اخراج سرمربی ما در این بازی تنها به دلیل این بود که او می خواست داوران را متوجه این سازد که از نیمکت ما محافظت شود. 

 

او درباره پایان بازی های الوحده در لیگ قهرمانان آسیا گفت: شکست ما در این بازی نتیجه اشتباهات مرگبار مدافعان و دروازه بان ما بود و خطاهای پی در پی آنها باعث شد تا ما شکست سنگینی بپذیریم، می توان گفت 3 گل از 4 گلی که در این بازی پذیرفتیم روی اشتباهات فنی خودمان بود. 

 

مطر ادامه داد: این بازی از ابتدا برای ما خاص بود و نتیجه آن اهمیت فراوانی برای ما داشت اما در این بازی باید روبروی پرسپولیس قرار می گرفتیم، تیمی که می دانستیم بسیار قدرتمند است و در بازی های داخل خانه به دلیل حمایت هواداران می تواند با قدرت چند برابر روبروی حریفان قرار بگیرد.

 

کاپیتان اماراتی ها ادامه داد: آنها وقتی توانستند در بیست دقیقه ابتدایی بازی دو بار دروازه ما را باز کنند کار را برای ما و تیم الوحده سخت کردند اما در ادامه بازی ما موفق شدیم جبران مافات کنیم و بازی را به تساوی بکشانیم این نکته مهمی بود که ما به آن رسیده بودیم اما با بی دقتی در خط دفاعی مان نتوانستیم از نتیجه به دست آمده محافظت کنیم و در نهایت با شکست به کار خود پایان دهیم. 

 

مطر در ادامه گفت: پرسپولیسی ها در این بازی به دنبال پیروزی در برابر ما بودند و به همین دلیل پس از به تساوی کشیده شدن بازی فشار خود را روی دروازه ما مضاعف کردند و در نهایت نیز توانستند از اشتباهات ما بیشترین استفاده را ببرند. در پایان باید به تیم های الهلال عربستان و پرسپولیس ایران تبریک می گویم که توانستند از این گروه صعود کنند.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه