همراه ما باشید

پس از اتفاقات اخیر حول مسئله سرمربی سابق پرسپولیسی ها و حرف و حدیث هایی که در رابطه با کسر 6 امتیاز از سرخ پوشان عنوان می شود، مدیرعامل سابق این تیم به دفاع از خود پرداخت.

رویانیان:طلب ژوزه 300 هزار یورو بود، من طلب 500 هزار دلاری وینگادا را پرداخت کردم

رویانیان:طلب ژوزه 300 هزار یورو بود، من طلب 500 هزار دلاری وینگادا را پرداخت کردم

پیروزی نیوز - رویانیان:طلب ژوزه 300 هزار یورو بود، من طلب 500 هزار دلاری وینگادا را پرداخت کردم


به گزارش پیروزی دیلی،  محمد رویانیان در رابطه با بدهی باشگاه پرسپولیس به علی دایی و ژوزه مانوئل به صحبت پرداخت، او معتقد است این سرخ پوشان هستند که باید از مربی سابق خود درخواست غرامت کنند.


بدهی ژوزه کمتر از این صحبت ها بود
در خصوص بدهی ژوزه مانوئل حرف زیاد است، بدهی به این مربی بسیار کمتر از این حرف ها بود اما به دلیل سهل انگاری مدیران سنگین و سنگین تر شد و اکنون به این شرایط رسیده است، این را باید مدیران وقت باشگاه بیایند و جواب دهند که چرا بدهی 300 هزار یورویی ژوزه به این مبلغ رسیده است.

 
بدهی وینگادا سنگین تر بود اما پرداخت کردیم
زمانی که ما به باشگاه آمدیم یک بدهی حدود 500 هزار دلاری به وینگادا روی دست باشگاه بود که اصلا نمی دانم از کدام مدیرعامل به ما رسیده بود اما بدون اینکه بخواهیم روند پرداخت آن را طولانی کنیم آن را پرداخت کردیم، اینکه بیاییم هی بگوییم این از کجا آمده و چه اتفاقی افتاده و فلان مدیر این بدهی را به جا گذاشته و از این صحبت ها. شما ببینید بدهی ژوزه که کمتر از وینگادا هم بود اگر پرداخت می شد دیگر اینقدر زیاد نمی شد تا هواداران را دچار نگرانی کند.


سه سال و نیم از نام ژوزه استفاده کردند
همانطور که گفتم سهل انگاری مدیران پس از من و سیاست های وزارت ورزش باعث شد تا جرائم روی بدهی اصلی بیاید و به این مبلغ سنگین تبدیل شود. در سه سال و نیم اخیر من دیگر در فوتبال نیستم اما آقایان فقط از نام ژوزه استفاده کرده اند و دائم بدهی وی را برای هواداران تکرار می کنند.

 
بعد از من 6 شکایت خارجی از پرسپولیس شد
آیا بعد از من دیگر بدهی از بازیکن خارجی به وجود نیامد؟ من به شما می گویم که پرسپولیس اکنون 6 شکایت دیگر دارد که بعد از من به وجود آمد، چرا به آنها نمی پردازند که بعدها برای پرسپولیسی ها مشکل ساز نشود؟ چرا فقط بدهی های این باشگاه را به من منسوب می کنند و به بدهی های ایجاد شده خود فکر نمی کنند و یا سهل انگاری هایشان را پاسخگو نیستند، چرا کسی نمی آید بگوید چطور بدهی 300 هزار یورویی به اینجا رسید؟

 
ژوزه از دست ما فرار کرد
حال در مورد ژوزه و اینکه دوستان سهل انگاری بزرگی را مرتکب شدند نکته ای را باید به هواداران بگویم، او از دست ما فرار کرد و پس از آن ما از او شکایت کردیم، ژوزه با ما فسخ قرارداد نکرده است و به همین دلیل ما از او شاکی بودیم، به او گفتیم به پرتغال نرود اما رفت، به او گفتیم سر تمرین نرود و به کمیته فنی بیاید پاسخگو باشد اما نیامد، بعد هم با او جلسه گذاشتیم که تکلیفش روشن شود اما پس از یکی از جلسات او را به سفارت پرتغال بردند و صبح هم فراری اش دادند.

 
ژوزه به ما بدهکار بود اما برعکس شد!
پس از آن ما از او شکایت کردیم و به فیفا عنوان کردیم بدون فسخ قرارداد و روشن شدن تکلیف از تیم جدا شد، فیفا هم به او نامه زد که چه دفاعیه ای از خود دارد و رونوشت آن را نیز برای باشگاه فرستاد، در همین گیر و دار بنده از تیم جدا شدم و سفارش کرده بودم تا مدیرعامل بعدی این موضوع را پیگیری کند تا از ژوزه غرامت بگیریم اما این اتفاق نیفتاد تا به این مربی بدهکار هم شویم. بعد از من 6 مدیرعامل آمد اما هیچکدام پیگیری نکردند و حقوق ما را از این مربی نگرفتند.

 

آقایان گاف داده اند و مشغول تحریک هواداران هستند
حال می بینیم که بدهی او تاخیر خورد و تکلیف فسخ قراردادش روشن نشد تا اکنون می بینیم این اتفاقات افتاده، آقایان یک سال است دائم می گویند به خاطر ژوزه محروم می شویم، اما نمی گویند گاف داده اند و به دنبال پول برای بدهی های خارجی خود هستند، آنها دارند هواداران را تحریک می کنند اما نمی گویند وقتی می توانستیم از ژوزه طلبکار شویم چطور شد ناگهان بدهکار شدیم.

 

90 میلیارد در یک سال و نیم اخیر هزینه چه چیزی شده است؟
پروژه 3090 راه خوبی برای درآمدزایی است اصلا خود من این راه را پیشنهاد دادم. یکسال و نیم است که آقایان از این راه دارند از مردم کمک می گیرند حدودا می توان گفت ماهی 6 میلیارد تومان، این در سال می شود 60 میلیارد، چرا نمی گویند این پول چه شده است؟ برای تیم هایی مانند استقلال و پرسپولیس سالی 25 تا 30 میلیارد کفایت می کند باقی اش چه شد؟ حالا چه معنی دارد وقتی از این طریق از مزدم پول می گیرند بازهم از آنها کمک مالی بگیرند؟ یکی در این میان بیاید بگوید 90 میلیارد یک سال و نیم اخیر چه شده است؟


پرونده دو سه نفر را رو می کنم
دو سه نفری هستند که تمام حواشی از آنها سرچشمه می گیرد، یکی از آنها ژوزه را آورد و دیگری نیز او را فراری داد، تا الان فقط و فقط به خاطر هواداران و اینکه برای تیم حاشیه سازی نشود کاری به کارشان نداشتم اما اکنون به آنها هشدار می دهم اگر نخواهند شیطینت های خود را پایان دهند پرونده شان را رو می کنم تا همه هواداران متوجه اصل موضوع شوند. اسناد و مدارکی دارم تا همه مردم اصل ماجرا را بفهمند.

 

وقتی حکم نیامده چرا دنبال پول می گردند؟
به حق امام زمان امیدوارم پرسپولیس امسال به قهرمانی برسد تا هواداران این تیم نفس راحتی بکشند و اگر تا الان صحبتی نکردم هم به خاطر حاشیه نساختن برای تیم بوده است، نمی دانم وقتی هنوز حکمی به صورت قطعی صادر نشده آقایان چرا دنبال پول برای آن می گردند.

 

گفته اند با دایی تسویه حساب شده است
در مورد بدهی علی دایی هم باید بگویم طبق صحبت های خود آقای دایی و سیاسی و ... اطمینان داشتم آقای سیاسی با وی تسویه حساب کرده است، حداقل این طور عنوان شده حال نمی دانم چه اتفاقی افتاده شاید چک مربوط به آن پاس نشده است. در ثانی وزیر ورزش وقت دایی را برکنار کرد چرا باید اینچنین بدهی روی دست باشگاه می گذاشت؟ اکنون بیاید با مدیر وقت پاسخگو باشد.


درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه