همراه ما باشید

عضو سابق هیات مدیره پرسپولیس درباره برد تاریخی بارسا برابر پاری سن ژرمن یادداشتی منتشر کرده است.

یادداشت عضو سابق هیات مدیره پرسپولیس درباره برد تاریخی بارسا/تلاش تا آخرین لحظه : این است رمز موفقیت

یادداشت عضو سابق هیات مدیره پرسپولیس درباره برد تاریخی بارسا/تلاش تا آخرین لحظه : این است رمز موفقیت

پیروزی نیوز - یادداشت عضو سابق هیات مدیره پرسپولیس درباره برد تاریخی بارسا/تلاش تا آخرین لحظه : این است رمز موفقیت

به گزارش سایت پیروزی دیلی، دکتر مصظفی سلیمی عضور سابق هیات مدیره سرخپوشان که علاقمندی خاصی به فوتبال دارد در یادداشتی درباره برد تاریخی بارسا چنین نوشته است:

 وقتی تیم بزرگ و افسانه ای بارسلونا با همه ی ستارگانش در خانه ی پاریس سنت ژرمن ، بازی را با نتیجه ی چهار بر صفر واگذار نمود ، امیدها برای این تیم و هوادارانش برای صعود به مرحله ای بعدی مسابقات ، رنگ باخت . اما بازی دیشب این دو تیم بازگو کننده ی نکته ی دیگری بود . 

 بارسلونا این بار آمده بود که با عزمی جزم شکست قبلی را معجزه وار به پیروزی تبدیل کند . ولی مگر در ذهن متبادر می شد که تیم پرقدرت پاریسی چهار بار دروازه ی خود را گشوده ببیند تا کارتازه به تشاوی بکشد ؟ آیا در مخیله ی کسی می گنجید که بارسلونا بتواند در 90 دقیقه ی بازی 5 گل بزند ، گلی دریافت نکند و پیروز میدان لقب بگیرد ؟

 وقتی سوت پایان نیمه ی اول با نتیجه ی 2 بر صفر به نفع بارسا به صدا در آمد ، و نیز هنگامی که در نیمه ی دوم ، گل سوم این تیم به ثمر رسید ، امید ها زنده شد . اما در ادامه ، هنگامی که گل اول پاریسی ها به ثمر نشست ، آب سردی بر پیکره ی امیدهای این تیم و هوادارانش ریخته شد . دیگر کمتر کسی بود که امید داشته باشد این تیم 3 گل دیگر بزند و در زمان قانونی 6 بر صفر پیروز شود . جسارت بازیکنان این تیم و امیدشان به موفقیت اما تمامی نداشت ، گرچه هر چه مسابقه به دقایق پایانی نزدیک می شد ، کار دشوارتر می نمود . اما معجزه اتفاق افتاد . درست ثانیه هایی مانده به پایان 95 دقیقه بازی پرهیجان این دو تیم ، گل ششم هم به ثمر رسید . بارسا پیروز شد . در واقع "امید" ، "جسارت" ، "میل به پیروزی" و "تلاش تا آخرین لحظه" پیروز شد . صدها میلیون بیننده ی تلویزیونی در سراسر دنیا رمز موفقیت را با چشمان خود دیدند : تلاش تا آخرین لحظه . 


*دکتر مصطفی سلیمی

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه