همراه ما باشید

تیم الهلال عربستان حریف پرسپولیس در   لیگ قهرمانان آسیا به دنبال عقد قرارداد ۷.۵ میلیون دلاری با احمد خلیل، بازیکن سال ۲۰۱۵ فوتبال آسیا از تیم الاهلی امارات است.

حریف عربستانی پرسپولیس به دنبال جذب بهترین بازیکن آسیا

حریف عربستانی پرسپولیس به دنبال جذب بهترین بازیکن آسیا

پیروزی نیوز - حریف عربستانی پرسپولیس به دنبال جذب بهترین بازیکن آسیا

به گزارش پیروزی دیلی، سایت ارم‌نیوز امارات اعلام کرد باشگاه الهلال در فصل نقل‌وانتقالات، قصد به خدمت گرفتن احمد خلیل، بازیکن تیم الاهلی را با مبلغ 7.5 میلیون دلار دارد. این مبلغ در ازای عقد قرارداد سه ساله و دستمزد سالیانه 2.5 میلیون دلاری از سوی باشگاه الهلال به احمد خلیل پرداخت خواهد شد.

در ادامه این خبر آمده است: باشگاه الاهلی امارات در پاسخ به پیشنهاد همتای عربستانی خود پرداخت پول بیشتری را جهت انتقال احمد خلیل درخواست کرده است. قرارداد این بازیکن با باشگاه الاهلی امارات سپتامبر سال 2017 میلادی خاتمه خواهد یافت و این تیم اماراتی به دنبال فروش وی پیش از رسیدن این تاریخ است.

باشگاه الهلال عربستان پیش از این برای جذب عمر عبدالرحمن، ستاره تیم العین امارات نیز پیشنهاد داد اما نتوانست نظر مساعد این بازیکن و باشگاهش را جلب کند. الهلال در گروه D لیگ قهرمانان آسیا با تیم‌های پرسپولیس تهران و الریان قطر قرار دارد. تیم چهارم این گروه نیز با بازی پلی‌آف از میان تیم‌های الوحده امارات و الوحدت اردن انتخاب خواهد شد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه