همراه ما باشید

 باشگاه پرسپولیس برای صدر رضایتنامه آرام طبع از وی درخواست ۱۵۰ میلیون تومانی داشته است.

شرط ۱۵۰ میلیونی پرسپولیس برای جدایی آرام طبع

شرط ۱۵۰ میلیونی پرسپولیس برای جدایی آرام طبع

پیروزی نیوز - شرط ۱۵۰ میلیونی پرسپولیس برای جدایی آرام طبع


 به گزارش پیروزی دیلی؛ درحالی که تا پایان نقل و انتقالات زمستانی ساعاتی بیشتر باقی نمانده است از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد امروز نه با روزبه چشمی قرارداد بسته می شود، نه با بازیکن دیگری و درپی عدم توافق با پلی‌یانسکی و آرام طبع قرارداد آنها نیز فسخ نمی شود.

آرام طبع پیش از این درپی نیمکت نشینی خواهان جدایی از پرسپولیس شده بود. پرسپولیسی ها تصور می کردند علی دایی وی را مدنظر دارد و باشگاه به این بازیکن اعلام کرد باید تیم خود  را معرفی کند تا برای معاوضه یا دریافت مبلغ رضایتنامه با آنها وارد مذاکره شود.

پرسپولیسی ها به دنبال معاوضه آرام طبع با پراهیچ بودند، این در حالی بود که اولا پرسپولیسی ها قرارداد پلی یانسکی را فسخ نکرده و نمی توانستند بازیکن غیرآسیایی(پراهیچ) جذب کنند و از سوی دیگر آرام طبع گزینه خرید علی دایی نبود چرا که اصلا به دنبال جذب دفاع چپ نبود.

آرام طبع چند بار به باشگاه رفته بود اما در مقطعی که بین طاهری و وزارت ورزش اختلافات زیادی وجود داشت و بحث بازنشستگی طاهری مطرح بود، سرپرست باشگاه پرسپولیس و معاونش ترکاشوند در باشگاه حاضر نمی شدند.

طاهری حضورش در باشگاه غیرقانونی بود و نمی خواست تخلف کند تا این که وزارت ورزش مجوز ادامه فعالیت وی را صادر کرد. به همین دلیل آرام طبع یک هفته منتظر ماند و درپی همین اتفاقات برخی پیشنهادات خود را از دست داد.

پس از آن باشگاه پرسپولیس بحث معاوضه وی با عبدالله زاده مدافع صنعت نفت آبادان را مطرح کرد. دست نشان با این معاوضه موافق بود اما پس از آن دست نشان برکنار شده و فیروز کریمی روی کار آمد و درپی گلزنی عبدالله زاده با جدایی وی و انتقالش به پرسپولیس مخالفت کرد.

آرام طبع باز هم پیگیر دریافت رضایتنامه بود اما پرسپولیسی ها به وی گفتند باید ۱۵۰ میلیون تومان پرداخت کند تا رضایتنامه اش صادر شود.

همین موضوع باعث شد که آرام طبع رفته رفته همه پیشنهاداتش را از دست بدهد.

حالا خبر می رسد پرسپولیسی ها امروز هم برای فسخ با آرام طبع تماسی نداشته اند تا بخواهند توافقی کنند.

پرسپولیس هم اکنون با احتساب  آرام طبع یک جای خالی در فهرست بزرگسالان و چهار جای خالی در فهرست زیر ۲۳ سال دارد.

باید دید باشگاه پرسپولیس و آرام طبع درپی عدم فسخ قرارداد چگونه با هم کنار خواهند آمد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه