همراه ما باشید

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: مشکلی برای فصل آینده وجود ندارد و تیم خوب، قدرتمند و تماشاگر پسندی خواهیم بست.

گرشاسبی: پرسپولیسی‌ها نگران فصل بعد نباشند/باید یک رکورد جدید ثبت کنیم

گرشاسبی: پرسپولیسی‌ها نگران فصل بعد نباشند/باید یک رکورد جدید ثبت کنیم

پیروزی نیوز - گرشاسبی: پرسپولیسی‌ها نگران فصل بعد نباشند/باید یک رکورد جدید ثبت کنیم

به گزارش پیروزی دیلی، حمیدرضا گرشاسبی پیش از بازی پرسپولیس و الریانضمن عرض تبریک میلاد امام علی(ع) و روز پدر عنوان کرد: امیدوار هستیم یک روز خوب و به یادماندنی همراه با پیروزی پرسپولیس با حمایت هوادارانی که مثل همیشه پشت تیم و پشتوانه اصلی آن هستند، شاهد باشیم.

وی با بیان اینکه قطعا مثل همیشه اخلاق در میادین ورزشی الگو خواهد بود، اظهار کرد: امیدوار هستیم بدون زدن هیچ ترقه و حاشیه‌ای به پیروزی برسیم. هواداران ما مواظب هستند تا بازی بی‌حاشیه همراه با نتیجه مطلوب رقم بخورد.

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس ادامه داد: مطمئنا امروز با حضور پر شور هواداران باید جشن پیروزی را بگیریم و در لیگ هم قهرمانی مسجل است ولی امیدوار هستیم تمام چهار مسابقه پیش رو با موفقیت و پیروزی پشت سر بگذاریم تا رکورد خوبی از سوی پرسپولیس ثبت شود.

گرشاسبی درباره عدم تمدید قراداد برخی بازیکنان مثل کمال کامیابی‌نیا و سروش رفیعی ابراز کرد: بازیکنان موجود در تیم مشکلی ندارند چون وضعیت مدیریت و آرامش حاکم بر تیم را دیدند و بازیکنان خوب و فهیم دنبال همین موضوع هستند تا به کارشان ادامه دهند. همین جا به هواداران اعلام می‌کنیم ان‌شاالله مشکلی برای فصل آینده وجود ندارد و تیم خوب، قدرتمند و تماشاگر پسندی خواهیم بست.

وی درمورد رونمایی از اتوبوس اختصاصی پرسپولیس ابراز کرد: جا دارد از همه عزیزانی که در این بخش کمک کردند تا پرسپولیس کم کم به خودکفایی نزدیک شود، تشکر داشته باشم. همدلی خوبی در هیأت مدیره باشگاه، مدیریت، کادر فنی، بازیکنان و به ویژه پشتوانه اصلی که تماشاگران هستند، وجود دارد و خدا هم کمک می‌کند تا پرسپولیس همانی خواهد شد که هواداران آرزوی آن را داشتند.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه