همراه ما باشید

دو تیم پرسپولیس و الریان در حالی در دور رفت به مصاف هم رفتند که تیم قطری تنها دو بازیکن قطری در ترکیب خود داشت.

بازیکن قطریم آرزوست! الریان با تنها دو بازیکن قطری در مقابل پرسپولیس

بازیکن قطریم آرزوست! الریان با تنها دو بازیکن قطری در مقابل پرسپولیس

پیروزی نیوز - بازیکن قطریم آرزوست! الریان با تنها دو بازیکن قطری در مقابل پرسپولیس

به گزارش پیروزی‌دیلی، در حالی که در دیدار رفت دو تیم، پرسپولیس با ترکیبی تماما ایرانی همچون بازی‌های قبلی به میان رفت، الریان با نه بازیکن با اصلیتی خارجی به میدان رفت. در ترکیب اصلی الریان، عمر باری دروازه‌بان این تیم اصلیتی گینه‌ای داشت. وی تابعیت قطری را پذیرفته و برای تیم ملی این کشور نیز به میدان رفته است.


در خط دفاع این تیم ناتان اوتاویو اصلیتی برزیلی و پاسپورتی قطری، گونزالو ویرا ملیتی ایتالیایی، مصعب خضر اصلیتی سودانی (با تابعیت قطری) به میدان رفته بودند.


در خط هافبک دانیل گومو با اصلیتی گینه‌ای و تابعیتی قطری، کوه میونگ جین بازیکن اهل کره‌جنوبی و رودریگو تاباتای برزیلی‌الاصل که سابقه حضور در تیم ملی قطر را دارد در ترکیب اصلی این تیم قرار داشت.


در خط حمله، سرجیو گارسیا مهاجم نام‌آشنای اسپانیایی و سباستین سوریای اوروگوئه‌ای‌الاصل در ترکیب اصلی الریان به میدان رفتند تا بدین ترتیب 9 بازیکن با اصلیتی غیرقطری در ترکیب این تیم حضور داشته باشند.

تنها بازیکنان قطری‌الاصل حاضر در میدان، عبدالکریم سالم مدافع چپ این تیم و عبدالرحمن الحرازی هافبک الریان بودند.


الریان برای بازی برگشت که امروز ساعت 19 در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد، ویکتور کاسرش پاراگوئه‌ای را که در دیدار رفت محروم بود را نیز در اختیار خواهد داشت و عبدالرحمن الحرازی یکی از دو بازیکن قطری این تیم در دیدار رفت به احتمال بسیار زیاد نیمکت‌نشین خواهد شد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه