همراه ما باشید

 کارشناسان داوری کشورمان  به اتفاق خطای مدافع الریان روی علیپور را پنالتی دانستند.

کارشناسان داوری:پنالتی دوم پرسپولیس سوخت

کارشناسان داوری:پنالتی دوم پرسپولیس سوخت

پیروزی نیوز - کارشناسان داوری:پنالتی دوم پرسپولیس سوخت


به گزارش پیروزی دیلی، نوید مظفری  در خصوص قضاوت داوری دیدار پرسپولیس مقابل ایران اظهار داشت: داور در نیمه اول به درستی در دقیقه 42 خطا روی طارمی را پنالتی تشخیص داد و تصمیمش کاملا درست بود.

وی افزود: در دقیقه 62 مدافع الریان خطای واضحی را روی علیپور انجام داد که داور باید برای پرسپولیس پنالتی اعلام می‌کرد اما این کار را انجام نداد.

 حسین عسگری نیز درمورد نحوه قضاوت ساتو ریچی در بازی پرسپولیس و الریان گفت: متأسفانه این داور قضاوت خوبی را به نمایش نگذاشت آن هم در حالی که او یکی از 7 داور آسیایی نامزد قضاوت در جام جهانی است. من بازی‌های زیادی از این داور دیدم و حتی در برخی از مسابقات ناظر او بودم که قضاوت‌های خوبی را انجام داده است، اما امروز در ورزشگاه آزادی او قضاوت ضعیفی را به نمایش گذاشت.

وی ادامه داد: در نیمه اول پنالتی پرسپولیس را به درستی اعلام کرد اما در نیمه دوم به دلیل دور بودن از صحنه پنالتی مسلم پرسپولیس را اعلام نکرد، ضمن اینکه این داور در دادن کارت زرد به بازیکنان هر دو تیم اشتباهاتی داشت و به بازیکنان هر دو تیم کارت‌های زرد بیشتری نشان می‌داد. بازی پر افت و خیزی بود،‌این داور مثل داوران جوان و بی‌تجربه بازی را کنترل کرد.

عسگری تصریح کرد: ظاهراً‌ داور ژاپنی از اعمال قانون در زمین بازی وحشت داشت و طبق قانون تنبیه‌های انضباطی بازیکنان را اعمال نمی‌کرد. نگرفتن یک پنالتی در بازی یعنی عملکرد ضعیف چنین داور باتجربه‌ای.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه