همراه ما باشید

 سرمربی تیم فوتبال الریان قطر گفت: شانس آوردیم پنالتی پرسپولیس در نیمه اول گل نشد.

لادروپ:بازی سختی داشتیم/شانس آوردیم پنالتی پرسپولیس گل نشد

لادروپ:بازی سختی داشتیم/شانس آوردیم پنالتی پرسپولیس گل نشد

پیروزی نیوز - لادروپ:بازی سختی داشتیم/شانس آوردیم پنالتی پرسپولیس گل نشد

 

به گزارش پیروزی دیلی، مایکل لادروپ پس از تساوی بدون گل مقابل پرسپولیس در نشست خبری گفت: خیلی بازی سختی برای ما بود. انتظار چنین بازی را داشتیم زیرا با تیم خیلی خوبی از ایران بازی کردیم که در لیگ کشورش خیلی خوب بوده. نیم ساعت اول بازی برابر بود.

وی ادامه داد: در دقایق آخر نیمه اول خیلی روی ما فشار آوردند و پنالتی گرفتند از خوش شانسی ما بود که پنالتی گل نشد. در ابتدا فرصت خوبی داشتیم که گل بزنیم اما این فرصت برای ما گل نشد.

لادروپ تاکید کرد: پرسپولیس بیشتر از ما موقعیت گلزنی داشت اما ما سه فرصت خوب داشتیم مخصوصا آخری که به تیرک دروازه خورد. بازی خوبی بود و موقعیت‌های گل زیادی داشتیم. از گلرمان تشکر می‌کنم زیرا اگر او نبود ممکن بود مساوی نکنیم.

وی در مورد کلین شیت در یکی از ترسناک‌ترین ورزشگاه‌های جهان اظهار داشت: خیلی خوشحالم. آمده بودیم سه امتیاز را بگیریم ولی یک امتیاز گرفتیم این بازی خوبی برای ما بود. همه تیم ما خوب بازی کردند و من فقط در این مسابقه تنها نبودم.

سرمربی الریان در مورد اینکه تصور می‌شد که هواداران پرسپولیس بتوانند روی عملکرد بازیکنان تیم‌تان اثرگذار باشند، اما شما چه تدبیری در این مورد به کار گرفتید، گفت: با بازیکنان مان صحبت کرده بودیم و بازیکنان ما مقابل تماشاگران زیادی بازی کرده بودند. به نظرم جو خیلی خوبی بود. جو اذیت کننده ای برای ما نبود و آنها تیم شان را تشویق کردند تا تیم شان برنده شود.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه