همراه ما باشید

سرپرست پرسپولیس گفت: به بازیکنان گفتم در لباس پوشیدنتان دقت کنید تا دل کسی نشکند.

طاهری: رضاییان باید صبوری کند/ سود هر بازی پرسپولیس500میلیون است

طاهری: رضاییان باید صبوری کند/ سود هر بازی پرسپولیس500میلیون است

پیروزی نیوز - طاهری: رضاییان باید صبوری کند/ سود هر بازی پرسپولیس500میلیون است


به گزارش پیروزی دیلی،علی اکبر طاهری اظهار داشت: در هر مجموعه و سازمان به سخت افزار، نرم افزار و از همه مهم تر مغزافزار نیاز است. این ها منابعی است که باید داشت. در هنگام ورود من به پرسپولیس با چنین مشکلاتی روبه رو بودیم و فقدان این مسایل. ضمن این که از قبل هم مشکلاتی هم وجود داشت که باید حل می کردیم.

وی افزود: روح و روان مسایل هم اعتقاد و صداقت است و من به دنبال این مساله بودم. ما صداقت را چاشنی این مسایل کردیم. در تنگناهای زیادی بودیم البته هنوز هم بچه ها مشکلی دارند که صبوری می کنند. ما این صبوری را با صداقت به بچه ها تزریق کرده ایم. 

سرپرست پرسپولیس اذعان داشت: پارسال همین موقع با تاج صحبت کردم و او مصر بود که بلیت فروشی را به باشگاهها واگذار کند. الان به همه تیمها این امتیاز را داده اند به جز استقلال و پرسپولیس. اگر میانگین هر بازی ما 50 هزار نفر تماشاگر باشند، بابت بلیتی 10 هزار تومانی به تیم 500 میلیون تومان می رسد اما هزینه اجاره و عوارض را از این کم کنیم، تقریبا برای هر بازی 350-300 میلیون تومان نصیب ما می شود. علاوه بر این تبلیغات محیطی هم وجود دارد و مهم تر از همه حق پخش. 

وی افزود: تاج گفته بود این ها مثل تاکسی است که 70 درصد پولش را نگیرد. به این ترتیب نمی شد این تاکسی را اداره کرد و هزینه هایش را تامین. چنین بود که ما یک سامانه راه انداختیم. این مساله هم مشخص شد که فقط 3090 سامانه ای است که مردم باید در آن حضور یافته و عضو شوند. 

سرپرست پرسپولیس بیان داشت: همیشه تراز ما منفی بوده است. قرار است در یکی دو روز آینده جلسه ای داشته باشیم. به ما گفته شد که چرا فراخوان نمی کنید. ما هم این کار را کردیم زیرا هواداران سرمایه های اصلی باشگاه هستند. آنها ما را حرکت می دهند. در بازی با استقلال خوزستان، شخصی با جسه ای نحیف دیدم. او مشکل روماتیسمی داشت و ریز اندام بود. او از کهریزک آمده بود. من از این که برای این هواداران کاری نکرده ایم افسوس می خوریم.

طاهری درباره رضاییان اذعان داشت: از صمیم قلب می گویم که دست تک تک هواداران را می بوسم از جمله کانون هواداران که قلب تپنده این عشق است و مدیون آن هستیم. اگر صحبتی با بازیکنان می کنیم برای آینده شان است. رفتار بچه های ما با همه تیمها فرق دارد. من تشکر می کنم از تمام بازیکنان مان که تجربه خانواده بودن را با هم تمرین کرده اند. رامین عزیز من است و باید صبوری کند.

وی تصریح کرد: من قبل از بازیهای هیچ صحبتی با برانکو نمی کنم ولی بعد از بازی گهگاه با او صحبت می کنم. برانکو خیلی آدم با شخصیتی است. در هر حال انتظارات ما از ملی پوشان بیشتر است. همیشه به آن ها گفته ام بزرگی کنید. شاید خیلی از سوتهای داور بازی بارسلون و پاری سن ژرمن اشتباه بود اما بعد از آن اتفاقی نیفتاد. استقلالی ها و پرسپولیسی ها الگوی جوانان هستند. من به آنها گفتم در لباس پوشیدنتان دقت کنید تا دل کسی نشکند. هر بازی پرسپولیس را بالای 40 میلیون نفر می بینند و باید آنها الگو باشند.

طاهری اذعان داشت: الان تمام فکر من این است که چگونه در روزها و شبهای عید برای بچه ها پول جور کنم تا شرمنده آنها نشوم. من از اتفاقات رخ داده برای تراکتور و استقلال خیلی ناراحت شدم. چرا نمی گوییم تراکتور و استقلال نداده اند اما کسی نمی پرسد چرا آنها ندارند که نمی دهند؟ یک مدیر عامل باید تعهداتی داشته باشد اما چرا نمی پرسیم چرا مدیرعاملهای نمی توانند به تعهدات خود عمل کنند.

وی ادامه داد: وقتی ممیز دارایی می بیند باشگاه بدهی خودرا نداده است، کاری به ورودی و خروجی ندارد و چنین می شود که 108 میلیارد تومان بدهی پرسپولیس است. زیرا این مساله به مرور زیاد می شود. ما تلاش کردیم که این مشکل حل شود. 

طاهری بیان داشت: پرسپولیس و استقلال قطب های اصلی فوتبال ما هستند. آن چه مهم است خیل هواداران است که ستونهای باشگاهند. وقتی ستونی خوب بنا شده باشد با حرکت و لرزش، خانه نمی ریزد. این هوادار است که به تیم معنا می دهد. بپذیریم هواداران ستون تیمند و کانون هواداران قلب تیم هستند.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه