همراه ما باشید

غیبت ستاره تاثیرگذار الریان قطر در دیدار حساس برابر پرسپولیس باعث شده تا سرمربی این تیم برای انتخاب جایگزین این بازیکن سرشناس خود به مشکل خورد.

غیبت ستاره الریان و نگرانی لادروپ قبل از دیدار حساس برابر پرسپولیس

غیبت ستاره الریان و  نگرانی لادروپ قبل از دیدار حساس برابر پرسپولیس

پیروزی نیوز - غیبت ستاره الریان و نگرانی لادروپ قبل از دیدار حساس برابر پرسپولیس

به‌ گزارش پیروزی دیلی و ‌به نقل از الرای، در یکی از حساس‌ترین بازی‌های دور رفت هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا سه‌شنبه دو تیم الریان و پرسپولیس به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار قرار است که در ورزشگاه خانگی الریان برگزار شد و برای هر دو تیم از حساسیت زیادی برخوردار است.

الریان در این دیدار یکی از کلیدی‌ترین بازیکنان خود را در اختیار ندارد و مایکل لادروپ برای پر کردن جای خالی این بازیکن تاثیرگذار خود به مشکل خورده است.

سایت الشرق قطر نوشت: غیبت کاسیرس در میانه میدان باعث شده تا مایکل لادروپ، سرمربی الریان برای پر کردن جای خالی او در دیدار حساس برابر پرسپولیس سر درگم شود. کاسیرس یک هافبک دفاعی و تاثیرگذار در ترکیب تیم فوتبال الریان است و غیبت او در این دیدار باعث شده تا لادروپ برای انتخاب جایگزینش به فکر فرو رود.

کاسیرس در دیدار برابر الهلال کارت زرد گرفت و با توجه به این که این دومین کارت زرد او  بود، دیدار حساس برابر پرسپولیس را از دست داد.

این‌ بازی در حالی برگزار می‌شود که الریان از دو بازی قبلی خود یک پیروزی و یک شکست به دست آورده است، تیم فوتبال پرسپولیس هم یک پیروزی و یک تساوی کسب کرده و در رده دوم جدول رده‌بندی جای دارد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه