همراه ما باشید

سرخپوشان آخرین تمرین خود قبل از سفر به قطر را برگزار کردند تا پیش از ظهر فردا راهی دوحه شوند.

نشانه‌گیری بیرانوند با هدفی متحرک/ تمرین اختصاصی یکی از بازیکنان اصلی

نشانه‌گیری بیرانوند با هدفی متحرک/ تمرین اختصاصی یکی از بازیکنان اصلی

پیروزی نیوز - نشانه‌گیری بیرانوند با هدفی متحرک/ تمرین اختصاصی یکی از بازیکنان اصلی

به گزارش پیروزی‌دیلی، آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس قبل از سفر این تیم به قطر از ساعت 13 امروز (شنبه) در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد. سرخپوشان در 40 دقیقه ابتدایی این تمرین در سالن ورزشگاه پای صحبت‌های برانکو نشستند و دقایقی نیز کار با وزنه داشتند. در ادامه تمرینات این تیم روی چمن ادامه پیدا کرد.


* با توجه به اینکه بازیکنان در سالن بودند هواداران پرسپولیس که تعدادشان به 60 نفر می‌رسید، 40 دقیقه‌ای پشت در معطل ماندند و بعد اجازه ورود به ورزشگاه را پیدا کردند. این مسئله دلخوری آنها را در پی داشت.


* برانکو در ابتدای تمرین بازیکنان را به دو گروه تقسیم کرد، یک گروه را بازیکنان ذخیره تشکیل می‌دادند و نفرات دیگر بازیکنان اصلی بودند که زیر نظر سرمربی به مرور کارهای تاکتیکی پرداختند.


* بخشی از تمرینات برانکو پیچیده بود و همین مسئله باعث شد که او مجبور شود چند بار نحوه اجرای تمرین را برای بازیکنان توضیح دهد.


* بخش بعدی تمرین، شوتزنی به سمت دروازه بود که در این قسمت کری شدیدی بین علیرضا بیرانوند با بازیکنان وجود داشت.  نکته قابل توجه اینکه اکثر شوت‌های بازیکنان راهی بیرون ورزشگاه می‌شد و همین مسئله باعث شد تمامی اعضای تیم تدارکات پرسپولیس درگیر توپ جمع کردن شوند!


* محمد انصاری به علت مصدومیت زیر نظر کادرپزشکی به تمرینات اختصاصی پرداخت. 


* محمدامین آرام‌طبع و حامد آقایی با وجود اینکه در لیست 20 نفره پرسپولیس برای سفر به قطر حضور ندارند، در تمرین امروز شرکت داشتند.


* برانکو در ادامه سانتر از جناحین و ضربه به سمت دروازه را در نظر گرفت که در این بخش در محوطه جریمه پرسپولیس چند مانع چیده شد و بازیکنان باید این موانع را رد می‌کردند و به دروازه ضربه می‌زدند.


* هواداران پرسپولیس تک‌تک بازیکنان را مورد تشویق قرار داده و خودشان را جهانی خطاب کردند. در این بین اصغر نیک‌سیرت، مترجم برانکو هم از سوی تماشاگران مورد تشویق قرار گرفت.


* بخش بعدی تمرین، ارسال ضربات کرنر و جای‌گیری بازیکنان در محوطه جریمه بود. برانکو برای این ضربات برنامه‌های خاصی داشت و از شاگردانش می‌خواست آنها را در تمرین پیاده کنند.


* اسپانسر باشگاه با دوربین عنکبوتی از تمرین سرخپوشان فیلم می‌گرفت. علیرضا بیرانوند هر زمان این دوربین را می‌دیدید سعی می‌کرد با توپ آن را بزند!


تیم فوتبال پرسپولیس ساعت 11 فردا (یکشنبه) تهران را به مقصد دوحه ترک خواهد کرد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه