همراه ما باشید

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تأکید کرد، میزان کمک‌های هواداران به این باشگاه به صورت روزانه اعلام خواهد شد.

گرشاسبی: درخواست کمک مالی از طرف هواداران پیشنهاد شد

گرشاسبی: درخواست کمک مالی از طرف هواداران پیشنهاد شد

پیروزی نیوز - گرشاسبی: درخواست کمک مالی از طرف هواداران پیشنهاد شد

به گزارش پیروزی‌دیلی، حمیدرضا گرشاسبی در گفت‌و‌گویی در خصوص اقدام باشگاه پرسپولیس در اعلام شماره حساب و درخواست کمک از هواداران این تیم اظهار داشت: کمک مالی هواداران بحثی بود که از طرف خود هواداران پیشنهاد شد تا با توجه به مشکلاتی که وجود دارد و برای جلوگیری از ورود تیم به حاشیه و چالش، کمک‌های مالی صورت گیرد.


وی تصریح کرد: این اقدامی است که باشگاه‌های سراسر دنیا نیز انجام می‌دهند تا هواداران خود را در سرنوشت باشگاه سهیم کنند. با توجه به این پیشنهاد هواداران، طاهری آن را در هیئت مدیره باشگاه مطرح کرد و هیئت مدیره نیز برای برطرف شدن بخشی از مشکلات باشگاه آن را مصوب کرد. 


عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس راجع به اقدام باشگاه در جهت شفاف‌سازی کمک‌ها مالی هواداران، گفت: قرار است باشگاه به صورت روزانه موجودی کمک‌های مردمی را اعلام کند. مسئولان باشگاه در تلاش هستند هر روز با منتشر کردن  فیش یا با قراردادن رقم کمک‌های روزانه روی سایت باشگاه, هواداران را از آخرین تغییر و تحولات مطلع و اعتماد مردم را جلب کنند.


گرشاسبی در پاسخ به این پرسش که «نگرانی بازیکنان ملی‌پوش پرسپولیس برای حضور در لیست تیم ملی برطرف شده است؟»، عنوان کرد: تاج در مصاحبه اخیر خود اعلام کرده است که مشکلی در زمینه دعوت ملی‌پوشان پرسپولیس وجود ندارد و این موضوع به طور کامل رفع شده است. امیدوارم این اتفاق با دعوت ملی‌پوشان پرسپولیس به تیم ملی ختم به خیر شود.


وی راجع به سرنوشت رامین رضاییان در تیم پرسپولیس نیز گفت: همه در تلاش هستیم در راستای برطرف شدن سوءتفاهمات به وجود آمده کمک کنیم تا این مشکل برطرف و رضاییان به تمرینات پرسپولیس بازگردد.


عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد آخرین وضعیت پرونده‌های حقوقی باشگاه پرسپولیس در فیفا عنوان کرد: فعلاً که خبر جدیدی به صورت مکتوب به ما اعلام نشده است. آخرین مورد مربوط به پرونده مانوئل ژوزه بود که نمایندگان باشگاه دفاعیات و درخواست خود را ارائه دادند. منتظر هستیم سرنوشت این پرونده مشخص شود تا در خصوص آن تصمیم بگیریم.


گرشاسبی در پایان در خصوص شانس بالای پرسپولیس برای قهرمانی در لیگ برتر خاطر نشان کرد: ما، بازیکنان و کادرفنی متحد شدیم تا آخرین بازی لیگ برتر هیچ حرفی از قهرمانی نزنیم. تمام تلاش ما این است که به خوبی در دیدارهای باقیمانده بجنگیم تا رکورد کسب امتیاز در تاریخ لیگ برتر را بشکنیم. تا اینجای فصل خیلی از رکوردها توسط پرسپولیس جابه‌جا شده است. امیدواریم در پایان نیز با اقتدار قهرمان لیگ برتر شویم. تا این مقطع از فصل نیز بدون حاشیه کار خود را انجام دادیم و خوشحال کردن مردم و قهرمانی با کسب بیشترین امتیاز لیگ برتر هدف ماست تا با اقتدار قهرمان شویم.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه