همراه ما باشید

مسئولان باشگاه تراکتورسازی در تماس با رقبای این تیم در لیگ برتر در تلاش هستند تا آنها را از پیگیری شکایت علیه تراکتورسازی و برگرداندن نتیجه بازی ها منصرف کنند.

تلاش باشگاه تراکتورسازی برای شکایت نکردن رقبا

تلاش باشگاه تراکتورسازی برای شکایت نکردن رقبا

پیروزی نیوز - تلاش باشگاه تراکتورسازی برای شکایت نکردن رقبا

به گزارش سایت پیروزی دیلی، باشگاه تراکتورسازی امروز با حکم محرومیت از نقل و انتقالات مواجه شده و این احتمال وجود دارد که از بازیکنان غیرقانونی در مسابقات ابتدایی نیم فصل دوم استفاده کرده باشد. 
 به همین خاطر مسئولان این باشگاه در تماس با برخی از تیم هایی که نوراللهی، عالیشاه و بیگ زاده مقابل آنها به میدان رفته اند صحبت هایی داشته و با ارائه توضیحاتی آنها را قانع کرده اند که بازی کردن این سه بازیکن قانونی بوده است. 
 همچنین خبر می رسد برخی مخالفان امیر قلعه نویی و آجرلو نیز در تکاپو هستند تا برخی تیم ها اقدام به شکایت برای سه بر صفر شدن بازی ها کنند و همچنین در تلاش برای متقاعد کردن باشگاه های پیکان، ذوب آهن و استقلال برای اعتراض و انجام شکایت هستند. 
 در صورتی که تراکتورسازی بازی های نیم فصل دومش را سه بر صفر بازنده شود شانس تیم های مذکور برای کسب سهمیه آسیایی افزایش پیدا می کند. 
 هواداران استقلال در فضای مجازی حتی افتخاری را تهدید کرده اند در صورتی که ماجرا را پیگیری نکند و با مصلحت اندیشی از این مسئله چشم پوشی کند کوتاه نخواهند آمد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه