همراه ما باشید

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نیمکت پرسپولیس خیلی ضعیف است و مقصر اصلی هم برانکو است.

عربشاهی: طارمی فکر می‌کرد با پنالتی چیپ محبوبیتش بیشتر می‌شود

عربشاهی: طارمی فکر می‌کرد با پنالتی چیپ محبوبیتش بیشتر می‌شود

پیروزی نیوز - عربشاهی: طارمی فکر می‌کرد با پنالتی چیپ محبوبیتش بیشتر می‌شود

به گزارش پیروزی‌دیلی، ضیاء عربشاهی در خصوص تساوی بدون گل تیم فوتبال پرسپولیس مقابل الریان قطر در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: پرسپولیس به 3 امتیاز این دیدار احتیاج داشت ولی تیم الریان خیلی خوب بازی کرد و ذهن و تفکر فوتبالی خوبی داشت و پرسپولیس نتوانست این تیم را شکست دهد


وی ادامه داد: پرسپولیس برای پیروزی به زمین آمده بود ولی الریان به مساوی با این تیم هم راضی بود ولی گهگاهی هم به حمله می‌کرد و موقعیت‌های خوبی را درست می‌کرد. در بازی رفت هم الریان تهاجمی بازی می‌کرد.


پیشکسوت تیم پرسپولیس تاکید کرد: مثلث تاباتا، گارسیا و سوریا واقعا بی‌نظیر بود و به‌نوعی این 3 بازیکن کار را برای الریان در می‌آوردند ولی با این اوصاف اگر پنالتی طارمی گل می‌شد ورق کلا بر می‌گشت.


عربشاهی خاطرنشان کرد: اگر پنالتی طارمی گل می‌شد، بازیکنان الریان عقب نمی‌کشیدند ولی کاری هم از دستشان بر نمی‌آمد.


وی در مورد پنالتی چیپ طارمی که تبدیل به گل نشد عنوان کرد: طارمی فکر می‌کرد این پنالتی گل می‌شود و محبوبیتش با این پنالتی چیپ بیشتر می‌شود ولی متاسفانه نتوانست این پنالتی را گل کند.


پیشکسوت تیم پرسپولیس در خصوص نیکمت پرسپولیس گفت: نیمکت پرسپولیس خیلی ضعیف است و مقصر اصلی هم برانکو است. برانکو می‌توانست در نیم‌فصل نیمکت خود را تقویت کند اما این کار را انجام نداد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه