همراه ما باشید

نصیرزاده اعلام کرد:استفاده بازیکنان جدید نمی توانند نتیجه مسابقه را برگرداند زیرا مقامات رسمی، در انتقال این بازیکنان، با باشگاه همکاری کردند!

مانور و مقدمه چینی نزدیکان فدراسیون فوتبال آغاز شد/ف مثل فدراسیون فوتبال!

مانور و مقدمه چینی نزدیکان فدراسیون فوتبال آغاز شد/ف مثل فدراسیون فوتبال!

پیروزی نیوز - مانور و مقدمه چینی نزدیکان فدراسیون فوتبال آغاز شد/ف مثل فدراسیون فوتبال!

اختصاصی پیروزی دیلی؛ آقای نصیرزاده؛نه تراکتور می تواند خودش را تبریه کند نه فدراسیون فوتبال و نه تک تک آنهایی که در این پرونده مقصر بوده اند.اینکه فدراسیون کوتاهی کرده دلیل برآن می شود که یک تیم با توسل به تخلف و استفاده از بازیکن غیرقانونی به مصاف رقبا برود؟!

آقای نصیرزاده؛در اتاق فکر فدراسیون فوتبال که برای حل این بحران امروز تشکیل شد پیشنهاد دهید حتما، بی قید و شرط و اما و اگر حکم محرومیت تراکتور و نامه فیفا منتشر شود.آنوقت بسیاری از ابهامات برطرف خواهد شد و متعاقبا هم شفاف سازی.اینکه آن حکم چرا و به چه دلیلی منتشر نمی شود هم لابد حکمتی دارد و حکایتی.اینطور نیست؟!

دومین پیشنهاد شما می تواند ایضا این باشد از کمیته همیشه مساله ساز روابط بین الملل و دبیرخانه گرفته تا دیگران هر که و هر که کوتاهی کرده بی قید و شرط، توجیه، بهانه و اما و اگر معرفی شود.
پیشنهاد سوم می تواند طرح این سوال باشد که آیا بی توجهی باشگاه تراکتورسازی به اخطاریه قبلی فیفا که درباره اش مسوولان تراکتور مصاحبه هم کرده بودند نقشی در صدور حکم نهایی فیفا و این فاجعه نداشته؟!یعنی اگر سجاد شهباززاده ای در کار نبود و به سیستم تی ام اس مراجعه نمی کردند...
آقای نصیرزاده! گویا اولین پیشنهاد آن اتاق فکر برای حل این بحران و بی تدبیری ها این بوده اول شما مصاحبه کنید و بعد دیگران برای اینکه روی این پرونده هم مثل ماجرای هل دادن داور توسط دو بازیکن تراکتور و تهمت های باشگاه و مربی و بازیکنان تراکتور به پرسپولیس و سلامت داوران و ارکان فوتبال سرپوش گذاشته شود. آیا شما که استاد مقدمه چینی برای صدور احکام انضباطی و یا سرپوش گذاشتن روی برخی اتفاقات بحران ساز دارید درگذر زمان بخاطر دارید درباره محرومیت بازیکن پرسپولیس(صادقیان)بخاطر هل دادن داور چه مصاحبه کرده بودی؟!
راستی!شما ف رو گفتین ما سر از فدراسیون فوتبال در آوردیم.اینطور نیست؟!


حسین قدوسی-سردبیر پیروزی

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه