همراه ما باشید

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: کمیته حقوقی باشگاه پیگیر مشکل «مانوئل ژوزه» است و این مشکل هم حل خواهد شد.

زادمهر: پرسپولیسی‌ها ورزشگاه را پر کنند/ مشکل «ژوزه» به خوبی حل می‌شود

زادمهر: پرسپولیسی‌ها ورزشگاه را پر کنند/ مشکل «ژوزه» به خوبی حل می‌شود

پیروزی نیوز - زادمهر: پرسپولیسی‌ها ورزشگاه را پر کنند/ مشکل «ژوزه» به خوبی حل می‌شود


به گزارش پیروزی‌دیلی محمد زادمهر، با اشاره به موفقیت‌های اخیر تیم فوتبال پرسپولیس در نیم فصل دوم رقابتهای لیگ برتر گفت: آرامش و تمرکز باعث این موفقیت شده است و با تمرینات مکرر و تلاش بازیکنان این امر محقق شده است. وی در خصوص چهار بازی حساس پیش روی تیم پرسپولیس، تصریح کرد: بازیکنان روی مسابقات با تمرکز بالا پیش می‌روند و بازی‌به بازی برنامه ریزی می کنند. از الان هدف همه موفقیت در بازی آینده تیم است.
 عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در رابطه با حاشیه سازی تراکتوری‌ها پیش مسابقه با این تیم خاطر نشان کرد: بازیکنان فقط تمرکزشان روی زمین است و نباید بحث‌های دیگر وارد فوتبال شود. همه ما ایرانی هستیم و پرسپولیس هم در زمین خودش را نشان می دهد. وی ادامه داد: تراکتور هم یکی از تیم های خوب ایران است که هواداران زیادی دارد و مانند استقلال قابل احترام است. حتی چند بازیکن پرسپولیس هم در این تیم بازی می کنند و بهتر است نکات مثبت را نگاه کنیم. امیدوارم روز بازی با تراکتور سازی ورزشگاه پر شود و هواداران به استادیوم بیایند تا شاهد یک مسابقه خوب باشند.
زادمهر همچنین گفت: فوتبال باید باعث وحدت شود و امیدوارم که هواداران ما ورزشگاه را در روز بازی استقلال در آسیا نیز به ورزشگاه بروند زیرا استقلال هم نماینده ایران است. عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص صحبت‌های کارلوس کی‌روش علیه مربی پرسپولیس گفت: من درخصوص تیم خودمان صحبت می کنم و به مسائل دیگر کار ندارم ولی فوتبال باید باعث همدلی شود. وی در پایان در خصوص پرونده مانوئل ژوزه تصریح کرد: کمیته حقوقی باشگاه بهتر پیگیر این پرونده است و به خوبی در جریان آن است. این مشکل نیز با پیگیری این کمیته برطرف خواهد شد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه