همراه ما باشید

پیشکسوت فوتبال پرسپولیس گفت: چشمی ذاتا استقلالی است و نباید به پرسپولیس بیاید. من روی او نظر مثبتی ندارم.

کاویانپور: قلعه‌نویی مهره‌های خاصی را رو می‌کند

کاویانپور: قلعه‌نویی مهره‌های خاصی را رو می‌کند

پیروزی نیوز - کاویانپور: قلعه‌نویی مهره‌های خاصی را رو می‌کند

به گزارش پیروزی‌دیلی، حامد کاویانپور در خصوص دیدار فردای تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی اظهار داشت: با توجه به جایگاه دو تیم در جدول این بازی حساسیت خاص خودش را دارد. پرسپولیس در صورت پیروزی در این مسابقه تقریبا قهرمان لیگ است. به خاطر همین بازیکنان تراکتورسازی تمام تلاششان را انجام می‌دهند تا به پیروزی برسند هر چند پرسپولیس در شرایط آرمانی قرار دارد و می‌تواند پیروز این بازی شود.
وی ادامه داد: بازیکنان پرسپولیس باید هوشیار باشند و دچار غرور نشوند. درست است که تراکتورسازی چند بازیکن اصلی خود را در اختیار ندارد اما سرمربی این تیم شخصی است که در مواقع خاص مهره‌های خاصی را رو می‌کند قطعا غرور و دست‌کم گرفتن تراکتورسازی می‌تواند به پرسپولیس آسیب بزند.
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره تقویت این تیم برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا گفت: پرسپولیس قطع به یقین قهرمان لیگ می شود و در این مسئله مشکلی وجود ندارد ولی برای حضور پرقدرت در آسیا و رسیدن به جمع 4 تیم نهایی به بازیکن با کلاس و حرفه‌ای نیاز دارد.
کاویانپور در خصوص عملکرد کمال کامیابی‌نیا در پرسپولیس اظهار داشت: عملکرد کامیابی‌نیا بسیار خوب بوده و او خودش را نشان داده البته برای پیشرفت خودش و پرسپولیس نیاز است دو بازیکن همسطح او روی نیمکت حضور داشته باشند تا در مواقع لزوم به تیم کمک کنند.
وی در پایان در واکنش به حضوراحتمالی روزبه چشمی در پرسپولیس عنوان کرد: چشمی ذاتا استقلالی است و نباید به پرسپولیس بیاید. من روی او نظر مثبتی ندارم. بهتر است که چشمی در همان بستر استقلال بماند و وفاداری اش را به تیم نشان بدهد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه