همراه ما باشید

تمرین پرسپولیس بازیکنان اوکراینی تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل مصدومیت در تمرینات تاکتیکی امروز این تیم شرکت نکردند. 

تمرین امروز پرسپولیسی‌ها برگزار شد

تمرین امروز پرسپولیسی‌ها برگزار شد

پیروزی نیوز - تمرین امروز پرسپولیسی‌ها برگزار شد

 به گزارش پیروزی‌دیلی و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان امروز (شنبه) آخرین تمرین خود پیش از بازی با تراکتورسازی را انجام دادند.
* تمرین از ساعت 11 آغاز و با 20 دقیقه کار در سالن بدنسازی استارت خورد. سرخپوشان سپس در زمین فوتبال حاضر شدند و به گرم کردن زیر نظر مارکو استیلینوویچ پرداختند. پس از آن بازیکنان به سه گروه هشت نفره تقسیم شدند و فوتبال هدفمند در دستور کار بود.
* در جریان تمرین امروز، محسن ربیع‌خواه به روال روزهای گذشته، تمرینات اختصاصی را دنبال کرد. علاوه بر او، پلی یانسکی و پریموف هم که در جریان تمرین روز جمعه دچار آسیب‌دیدگی شده بودند، برنامه جداگانه‌ای را دنبال کردند.
* بعد از فوتبال هدفمند، سرخپوشان به تمرینات سرعتی زیر نظر بدنساز تیم پرداختند. پس از آن بازیکنان به گروه‌های مختلف شامل؛ دروازه‌بان‌ها، هافبک‌ها، مهاجمان و مدافعان تقسیم شدند و به ترتیب زیر نظر ایگور پانادیچ، چوک، باقری و برانکو برنامه‌های اختصاصی خود را انجام دادند.
* در ادامه هم ضربات شروع مجدد، مرور شد.
* تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس پس از 90 دقیقه در ساعت 12:30 دقیقه به پایان رسید و بازیکنان راهی رختکن شده و پس از آن در هتل المپیک اردو زدند.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه