همراه ما باشید

ایجاد یک کمیته جدید به نام کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و شورای حل اختلاف در فدراسیون فوتبال در دستور کار قرار گرفت.

ایجاد کمیته تعیین وضعیت بازیکنان در دستور کار فدراسیون قرار گرفت

ایجاد کمیته تعیین وضعیت بازیکنان در دستور کار فدراسیون قرار گرفت

پیروزی نیوز - ایجاد کمیته تعیین وضعیت بازیکنان در دستور کار فدراسیون قرار گرفت


به گزارش پیروزی‌دیلی، روزبه وثوق احمدی در مورد ایجاد کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و شورای حل اختلاف در فدراسیون فوتبال در دستور کار قرار گرفت، گفت: در این کمیته در اساسنامه قبلاً پیش‌بینی شده بود اما چون تشکیل نشده بود وظایف آن را هیأت رئیسه به کمیته انضباطی سپرده بود که با توجه به اتفاقات جدید رخ داده لزوم تشکیل کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و شورای حل اختلاف در فدراسیون فوتبال احساس می‌شد و این موضوع در دستور کار قرار گرفته است.
وی ادامه داد: البته این کمیته برخلاف گفته‌ها فقط مربوط به قرارداد بازیکنان خارجی نیست و همه اختلافات قراردادی را در بر می‌گیرد. به این ترتیب وظیفه‌ای که به کمیته انضباطی داده شده بود، گرفته شده و از این پس کمیته انضباطی به صورت تخصصی به کارهای خودش می‌پردازد. در گذشته پرونده‌های مالی مربوط به قراردادها حجم کاری کمیته انضباطی را زیاد کرده بود که به این ترتیب دیگر کمیته انضباطی خلوت شده و به کارهای تخصصی خودش رسیدگی خواهد کرد.
وثوق احمدی در مورد اینکه شنیده می‌شود او قرار است به عنوان سرپرست کمیته انتخاب شود،‌ گفت: صحبت‌هایی به صورت غیررسمی انجام شده و در حال مطالعه و بررسی ایجاد این کمیته هستیم.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه