همراه ما باشید

جری بنگسون بعد از جدایی از پرسپولیس فصل خوبی را در تیم ذوب‌آهن سپری کرد و موفق شد در کل 12 گل برای این تیم در رقابت‌های داخلی و خارجی به ثمر برساند.

بنگستون: مقابل پرسپولیس خوشحالی نکردم زیرا برای این تیم احترام زیادی قائلم

بنگستون: مقابل پرسپولیس خوشحالی نکردم زیرا برای این تیم احترام زیادی قائلم

پیروزی نیوز - بنگستون: مقابل پرسپولیس خوشحالی نکردم زیرا برای این تیم احترام زیادی قائلم

به گزارش پیروزی دیلی، جری بنسون بعد از جدایی از پرسپولیس فصل خوبی را در تیم ذوب‌آهن سپری کرد و موفق شد در کل 12 گل برای این تیم در رقابت‌های داخلی و خارجی به ثمر برساند. بنسون که با پیشنهاد تمدید قرارداد باشگاه ذوب‌آهن موجه شده است  در مورد فصلی که سپری کرد و آینده خود پاسخگوی سؤالات شد.

این فصل برای تو در ذوب‌آهن چطور گذشت؟
فکر کنم فصل خوبی را در اصفهان سپری کردم و رتبه‌ای که تیم در پایان نصیبش شد بد نبود. البته در لیگ قهرمانان آسیا بدشانسی آوردیم و می‌توانستیم یکی از تیم‌های صعودکننده از گروه بسیار سخت‌مان باشیم.

از عملکرد خودت در ذوب‌آهن راضی هستی؟
در مورد خودم باید بگویم که زدن 12 گل در یک فصل شاید از نظر آماری خوب باشد، اما برای من راضی‌کننده نبود، چرا که توانایی‌هایم بیشتر از اینهاست. اعتقادم این است که می‌توانم بهتر از این عمل کنم.

فکر می‌کنی توانایی این را داشتی که آقای گل لیگ شوی؟
بله، اما این مسئله به شرایط تیم ارتباط داشت. ما فصل را خوب شروع نکردیم و هفته‌های زیادی با وجود بازی‌های خوب بد نتیجه گرفتیم. شرایط تیم که بهتر شد من هم توانستم گلزنی‌های خود را آغاز کنم. شاید اگر فصل ادامه پیدا می‌کرد گل‌های من هم بیشتر می‌شد.

در بازی با پرسپولیس دو گل به ثمر رساندی، اما خوشحالی نکردی. این کارت دلیل خاصی داشت؟
بله، برای خوشحالی نکردنم دلیل داشتم. من روز‌های خوبی را در پرسپولیس داشتم و برای دوستان و همبازیان سابقم در آنجا احترام زیادی قائلم. همچنین برای هواداران پرسپولیس که همیشه به من محبت داشته‌اند. درست نبود بخواهم جلوی آنها خوشحالی کنم.

بعد از یک فصل حضور در پرسپولیس و همچنین ذوب‌آهن تفاوت این دو تیم را در چه می‌دانی؟
پرسپولیس این فصل با شایستگی قهرمان لیگ شد و بدون تردید بهترین تیم ایران است، اما ذوب‌آهن هم تیم بزرگی است. تیمی که بازیکنان جوان و آینده‌دار زیادی دارد و در آینده حریف‌های زیادی برای گفتن خواهند داشت. کادرفنی تیم نیز کارشان خیلی خوب انجام می‌دهند و از بهترین‌ها هستند. کار مدیریت باشگاه ذوب‌آهن را هم می‌پسندم، چرا که در این باشگاه همه کارها به موقع انجام می‌شود. هواداران ذوب‌آهن هم پرشور و بهترین هستند و همیشه به من لطف داشته‌اند. در کل از انتخاب ذوب‌آهن بسیار راضی‌ام و امیدوارم شرایط برای ادامه حضورم در این تیم فراهم شود.

آیا ذوب‌آهن پیشنهاد تمدید قرارداد با تو را داده است؟
بله، باشگاه خواهان تمدید قراردادم شده است، اما من فعلاً نمی‌توانم تصمیم بگیرم. قبل از هر چیز باید به کشورم رفته و با خانواده‌ام دیدار و مشورت کنم تا یک تصمیم درست در مورد آینده‌ام بگیرم.

گویا خانواده‌ات برای زندگی در ایران مشکل دارند؟
من تنها نیستم و برای زندگی در ایران باید شرایط همسر و فرزندم را در نظر بگیرم. بعد از دو هفته همه چیز مشخص خواهد شد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه