همراه ما باشید

رییس کمیته حقوقی فدراسیون فوتبال اعلام کرد: باشگاه تراکتورسازی بنا بر حکم فیفا حق استفاده از بازیکنان غیر مجازش را در دیدارهای آینده ندارد.

براتی: تراکتورسازی حق استفاده از بازیکنانی را که غیرقانونی جذب کرده، ندارد

براتی: تراکتورسازی حق استفاده از بازیکنانی را که غیرقانونی جذب کرده، ندارد

پیروزی نیوز - براتی: تراکتورسازی حق استفاده از بازیکنانی را که غیرقانونی جذب کرده، ندارد

به گزارش سایت پیروزی دیلی، حمدرضا براتی درباره محرومیت تراکتورسازی، بیان کرد: به علت پرداخت نکردن مطالبات بازیکن تونسی، «حمزه یونس» و شکایت این بازیکن مساله‌ای برای تراکتوسازی تبریز به وجود آمد و شورای حل اختلاف در تاریخ 30 سپتامبر این رای را مستقیما به باشگاه اعلام کرد و باشگاه تراکتورسازی نیز تقاضای رسیدگی کرد. 
 وی ادامه داد: تراکتورسازی به هر دلیلی نتوانست در مهلت 21 روزه اعتراض خود را به CAS اعلام کنند و نهایتا در تاریخ شش اکتبر از سوی فیفا دستور داده شد که سرخ‌پوشان تبریزی از دو پنجره انتقالات زمستانی و تابستانی فصل آینده محروم خواهند بود. 
 براتی درباره دیدارهایی که تراکتورسازی در آنها از بازیکنان غیرمجازش استفاده کرده، تصریح کرد: در درجه اول باشگاه‌هایی که تراکتورسازی در مقابل آنها حاضر شده و بازی کرده باید ظرف دو ساعت پس از بازی اعتراض خود را اعلام می‌کردند و چون نه باشگاه تراکتورسازی و نه حریفانش از این جریان اطلاعی نداشتند پس می‌توان این را روزنه‌ امیدی برای عدم شکایت حریفانش دانست. 
 رییس کمیته حقوقی فدراسیون فوتبال ادامه داد: اما درباره اینکه تراکتورسازی رای فیفا را اجرا نکرده، فدراسیون فوتبال در حال مکاتبه با فیفا است و باید ببینیم رای فیفا چیست اما آنچه که مشخص است این که تراکتورسازی حق استفاده از بازیکنانی که بعد از تاریخ مقرر قرارداد خود را با سرخ‌پوشان امضا کرده‌اند را ندارد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه