همراه ما باشید

وزیر ورزش امروز در رابطه با حضور بانوان و خانواده ها در ورزشگاه ها و تشویق تیم های مورد نظرشان به صحبت پرداخت، سلطانی فر در این رابطه می گوید تلاش می کنیم مقدمات حضور خانواده ها فراهم شود.

وزیر ورزش خبر داد؛ زمینه سازی برای حضور خانواده‌ها در ورزشگاه‌ها

وزیر ورزش خبر داد؛ زمینه سازی برای حضور خانواده‌ها در ورزشگاه‌ها

پیروزی نیوز - وزیر ورزش خبر داد؛ زمینه سازی برای حضور خانواده‌ها در ورزشگاه‌ها

به گزارش پیروزی‌دیلی، مسعود سلطانی فر در رابطه با موضوع حضور خانواده ها در ورزشگاه ها به اظهارنظر پرداخت، وی در این باره سخنان جالبی مطرح کرد و در این باره گفت: ما تلاش می کنیم همفکری و هماهنگی و زمینه های حضور خانواده ها در ورزشگاه ها به مرور به وجود بیاید. 

 

او ادامه داد: من مطمئن هستم که مردم ما و هوادارانی که در ورزشگاه ها حاضر می شوند از نظر فرهنگی، به یک درجه ای از فهم و شعور و آگاهی رسیده اند و ملاحظات فرهنگی را رعایت خواهند کرد.

 

وزیر ورزش در ادامه گفت: در گذشته هم خانواده ها به ورزشگاه ها می رفتند مشکلی از نظر فرهنگی نداشتیم و حتما تمامی حریم ها در این رابطه باید حفظ می شد توسط هواداران ورزشی و تماشاگران در تمامی رشته ها رعایت شده است. 

 

سلطانی فر در پایان گفت: انشالله به مرور تلاش خواهیم کرد تا با زمینه سازی، توجیح کردن و هماهنگی بین همه عناصر دست اندرکاران بتوانیم شاهد حضور خانواده در ورزشگاه ها باشیم.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه