همراه ما باشید

سرمربی تیم ملی جوانان گفت: بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس با حضور در مراسم بدرقه تیم جوانان درس بزرگی به ما داد.

پیروانی: بازیکن پرسپولیس درس بزرگی به ما داد/کرملاچعب به علت عدم شرکت در اردوها دعوت نشد

پیروانی: بازیکن پرسپولیس درس بزرگی به ما داد/کرملاچعب به علت عدم شرکت در اردوها دعوت نشد

پیروزی نیوز - پیروانی: بازیکن پرسپولیس درس بزرگی به ما داد/کرملاچعب به علت عدم شرکت در اردوها دعوت نشد

به گزارش پیروزی‌دیلی، امیرحسین پیروانی در حاشیه مراسم امروز (شنبه) بدرقه تیم فوتبال جوانان به جام جهانی کره جنوبی در خصوص اینکه چرا رضا کرملاچعب به تیم جوانان دعوت نشد، اظهار داشت: این بازیکن در اردوهای قبلی حاضر نبود و با وجود اینکه چندین بار دعوتش کردیم، اما پرسپولیس تیم بزرگ و مردمی به این بازیکن اجازه حضور در اردوی تیم جوانان را نداد. ما باید با 21 بازیکن در جام جهانی شرکت می‌کردیم و به همین دلیل روی نام این بازیکن قلم قرمز کشیدیم.


وی افزود: این بازیکن با وجود سن کم، امروز درس بزرگی به ما داد و در مراسم بدرقه شرکت کرد. به طور حتم، کرملاچعب در فوتبال ما، بازیکن بزرگی خواهد شد. این بازیکن در مرحله کسب سهمیه، کاپیتان تیم بود و بازیکنان او را دوست دارند. یادگاری که فدراسیون به من داده بود را به کرملاچعب دادم تا بداند به یاد او هستیم.


سرمربی تیم فوتبال جوانان در پاسخ به این سؤال که آیا با کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی بزرگسالان جلسه‌ای داشته است یا خیر، گفت: هفته گذشته جلسه طولانی با کی‌روش داشتم. از نظر من، کی‌روش مانند کتاب وزینی در فوتبال ماست که باید بهتر ورق می‌خورد. در حد بضاعت خودم جلسات متعددی به طور محسوس و غیرمحسوس با کی‌روش داشتم و مشکلاتی را که وجود داشت، با او در میان گذاشتم. با توجه به اینکه کی‌روش همراه تیم پرتغال در جام جهانی جوانان حضور داشته است، از آن دوران صحبت کرد. از او تشکر می‌‌کنم، چرا که جلسات پرباری بود.


پیروانی در خصوص مراسم بدرقه تیم جوانان خاطرنشان کرد: مهم‌تر از هر چیزی حضور چهره‌های دوست‌داشتنی مانند پیشکسوتان بود، بازیکنانی که برای ما افتخارآفرینی کرده و با هم خاطرات خوب را مرور کردیم. بازیکنان امروز در حضور آقای مالک برای موفقیت تیم هم‌قسم شدند تا فردا آماده رفتن به مسابقات جام جهانی کره جنوبی شویم.


وی در مورد حضور امید نورافکن در تیم جوانان گفت: پس از کش و قوس‌های فراوان، طی تماس تلفنی با علیرضا منصوریان مربی خوشنام و باشخصیت استقلال، صحبت‌های ما در مورد نورافکن به درازا کشید و او پذیرفت که این بازیکن در خدمت تیم جوانان باشد. منصوریان بزرگ‌منشانه قبول کرد که در این بازیکن به اردوی جوانان بیاید. نورافکن کاپیتان تیم هم هست.


سرمربی تیم فوتبال جوانان در خصوص شناختش از حریفان ایران عنوان کرد: بله، شناخت داریم. زامبیا قهرمان آفریقا بوده و کاستاریکا هم در جام جهانی گذشته جزو تیم‌های شگفتی‌ساز بوده است. پرتغال هم در رده جوانان پرافتخار است و عدم حضور برخی از تیم‌ها مانند برزیل نشان می‌دهد که چقدر کیفیت بازی‌ها بالاست. من قول صعود نمی‌دهم، اما این قول را می‌دهم که با همه توان‌مان تلاش کنیم و عملکرد خوبی داشته باشیم.


پیروانی خاطرنشان کرد: دو دیدار تداکاتی مقابل سنگال برگزار کردیم که یکی از تیم‌های مدعی است. این تیم در همه رده‌ها جزو مدعیان بوده و در دوره گذشه چهارم شده است.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه