همراه ما باشید

 رسانه‌های قطری عملکرد بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس را قبل از بازی با الریان قطر در لیگ قهرمانان آسیا زیر ذره بین قرار داده اند.

بازیکنان پرسپولیس زیر ذره بین رسانه‌های قطری

بازیکنان پرسپولیس زیر ذره بین رسانه‌های قطری

پیروزی نیوز - بازیکنان پرسپولیس زیر ذره بین رسانه‌های قطری


به گزارش پیروزی دیلی، نشریه «استاد الدوحه» در گزارشی به وضعیت تیم پرسپولیس قبل از بازی با الریان در لیگ قهرمانان آسیا پرداخت و نوشت: «کاروان پرسپولیس محل اقامت خود را به هتل میلینیوم در منطقه السد منتقل کرده است. مسئولان پرسپولیس این منطقه را به خاطر نزدیک بودن به محل تمرین و محل برگزاری مسابقه انتخاب کرده اند. بر اساس خبری که سایت باشگاه پرسپولیس منتشر کرده، این تیم با ۱۷ بازیکن به قطر آمده و امروز آخرین تمرین خود را قبل از بازی با الریان برگزار می کند.»

در ادامه این گزارش آمده است: «در ترکیب پرسپولیس بازیکنان مهمی وجود دارند که در راس آنها سیدجلال حسینی در قلب دفاع بازی می کند؛ بازیکنی که سابقه بازی در لیگ ستارگان قطر را با تیم الاهلی هم دارد. همچنین مهدی طارمی آقای گل لیگ ایران در خط حمله پرسپولیس بازی می کند. طارمی دو گل از سه گل بازی با الوحده را به ثمر رساند و بهترین بازیکن آن مسابقه شد. محسن مسلمان هم مقابل الهلال عربستان یک گل زد که آن بازی با تساوی به پایان رسید.»

استاد الدوحه در این گزارش به وحید امیری هم اشاره کرده و مدعی شده است این بازیکن مقابل الریان به خاطر مصدومیت غایب است!

 

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه