همراه ما باشید

سرمربی الریان قطر پیش از بازی با پرسپولیس گفت: پس از قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان فهمیدم ما به خاطر حضور دو تیم الهلال عربستان و پرسپولیس در گروه که جزو بهترین تیم‌های آسیا هستند، در سخت ترین گروه قرار گرفته‌ایم.

لادروپ: مقابل تیم قدرتمندی که صدرنشین لیگ ایران است بازی داریم

لادروپ: مقابل تیم قدرتمندی که صدرنشین لیگ ایران است بازی داریم

پیروزی نیوز - لادروپ: مقابل تیم قدرتمندی که صدرنشین لیگ ایران است بازی داریم

به گزارش سایت پیروزی دیلی، تیم فوتبال پرسپولیس تهران فردا(سه‌شنبه) ساعت 18:55 میهمان الریان قطر است تا سومین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا انجام دهد.

 میشل لادروپ، سرمربی الریان در نشست خبری گفت: این سومین بازی ما در لیگ قهرمانان آسیا است و مقابل تیم قدرتمندی قرار خواهیم گرفت که صدرنشین لیگ ایران است. پس از قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان فهمیدم ما به خاطر حضور دو تیم الهلال عربستان و پرسپولیس در گروه که جزو بهترین تیم‌های آسیا هستند، در سخت ترین گروه قرار گرفته‌ایم و پیش خودم گفتم این تیم‌ها فرصت را به صعود الریان نخواهند داد. وی افزود: ما در اولین بازی خود موفق شدیم به پیروزی برسیم ولی در بازی دوم خود مقابل الهلال باختیم و الان امیدواریم مقابل پرسپولیس پیروز شویم. مهمترین بازی‌ها در لیگ قهرمانان اسیا بازی‌های خانگی است در نتیجه پیروزی مقابل پرسپولیس اهمیت بالایی دارد. شانس ما برای صعود به مرحله بعد بسیار سخت است اما با تمام قدرت بعد برای راه یابی به مرحله بعد تلاش خواهیم کرد. من از عملکرد تیمم در چند هفته اخیر راضی هستم چه به مرحله بعد راه پیدا کند یا نه.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه