همراه ما باشید

 سرمربی نفت گفت: گذشت زمان کارهایی را که مدیران پرسپولیس کرده‌اند را مشخص می‌کند.

دایی:از طارمی گله دارم که چرا چیپ زد/من عالیشاه و نوراللهی را با غیرت خطاب می کنم

دایی:از طارمی گله دارم که چرا چیپ زد/من عالیشاه و نوراللهی را با غیرت خطاب می کنم

پیروزی نیوز - دایی:از طارمی گله دارم که چرا چیپ زد/من عالیشاه و نوراللهی را با غیرت خطاب می کنم


علی دایی، سرمربی نفت در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل فولاد در مورد اتفاقاتی که بعد از ضربه پنالتی مهدی طارمی در جریان بازی با الریان رخ داد و اینکه یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس احمد نوراللهی و امید عالیشاه را خائن قلمداد کرده است، گفت: برخی از مدیران فکر می‌کنند ما غریبه هستیم. مهدی طارمی بازیکن بزرگی است و گل‌های مؤثری برای پرسپولیس به ثمر رسانده. در مورد پنالتی که او مقابل الریان زد از این بازیکن گله دارم که در چنین بازی حساسی پنالتی را چیپ می‌زند. نمی‌دانم چه کسی این مسائل را در مغز این بازیکن می‌خواند که چیپ بزند. از این موضوع ناراحتم اما به خودم این حق را نمی‌دهم و کسی که زحمت می‌کشد و موفقیت‌های زیادی را مدیون گل‌هایش هستیم، فحاشی کنم.

 

سرمربی نفت تهران تأکید کرد: برخی اخبار برایم پیامک می‌شود. روز گذشته دیدم یکی از مدیران پرسپولیس مصاحبه‌ای کرده، گذشت زمان خائنان را مشخص می‌کند و هرچه زمان بگذرد این مسئله بهتر معلوم می‌شود. افرادی که خیانت کرده‌اند را همه می‌‌شناسیم. این بچه‌ها همه برای تیم زحمت کشیده‌اند و با سر و دست شکسته به میدان می‌روند. این آقا از کجا پیدایش شده که چنین تهمت‌هایی می‌زند. این بچه‌ها هیچ کاری نکرده باشند، حداقل جوانی خود را در این تیم سپری کرده‌اند و در سرما و گرما با باخت‌های این تیم گریه کردند و با پیروزی این تیم خوشحال شدند. به غیر از باغیرت به احمد نوراللهی و امید عالیشاه نمی‌توانم چیز دیگری بگویم. این آقایان کجا بودند،‌ آیا برای پرسپولیس یک تکل یا یک پنالتی زده‌اند؟

 

دایی در ادامه گفت: آورده این آقایان می‌دانید چه چیزی بوده، اگر نمی‌دانید من این مسئله را به شما می‌گویم. فرزند یکی از این مدیران در مجموعه ۳۰۹۰ استخدام شده، آورده دیگر این آقایان حضور دو بازیکن اوکراینی در پرسپولیس با پول کلان بوده است. اصلاً شما فهمیدید قرارداد آنها به چه شکل فسخ شد و چقدر پول گرفتند و چقدر هزینه انجام شد. گذشت زمان این مسئله را مشخص می‌کند. فرزند یکی از این مدیران در مجموعه ۳۰۹۰ استخدام شده که پول‌ها را جابجا کند. آیا آورده دیگری هم هست؟ تا فراموش نکرده‌ام جا دارد قهرمانی پرسپولیس را به هواداران تبریک بگویم؛ چراکه خدا را شکر این تیم امسال همان عملکردی را داشته که مردم انتظار داشتند. پرسپولیس در لیگ داخلی بسیار خوب کار کرده و مدیران پشت این قهرمانی پنهان شده‌اند. آنها پشت موضوع احمد نوراللهی و امید عالیشاه قایم شدند. این فرد چه سمتی دارد که بازیکنان تیم را خائن می‌خواند؟ برنامه ۹۰ به خوبی به موضوع جذب بازیکنان خارجی ورود کرد، چرا آقایان در آن برنامه جوابگو نبودند؟ حالا که تیم قهرمان شده به آن موضوع تا حدی فراموش شده، پیدایشان شده است. نه تنها این فرد بلکه خیلی از افراد دیگر هستند که گذشت زمان کارهایی را که آنها کرده‌اند را مشخص می‌کند.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه