همراه ما باشید

الریان شب گذشته موفق شد تا لخویا را با نتیجه 3-1 شکست بدهد و به فینال امیرکاپ صعود کند، الریانی ها نشان دادند که شاگردان بلماضی شکست ناپذیر نیستند.

نقشه شکست لخویا به دست الریان/پرسپولیس؛ بازی رفت کار را تمام کن

نقشه شکست لخویا به دست الریان/پرسپولیس؛ بازی رفت کار را تمام کن

پیروزی نیوز - نقشه شکست لخویا به دست الریان/پرسپولیس؛ بازی رفت کار را تمام کن

به گزارش سایت پیروزی دیلی، روز گذشته تیم های الریان قطر و لخویا در دیدار ماقبل از فینال امیرکاپ به مصاف هم رفتند و مطمئنا مربیان و آنالیزورهای تیم پرسپولیس این دیدار را به دقت نظاره کردند. 

 درخشش رودریگو تاباتا باعث شد تا قرمزها برابر شاگردان بلماضی پیروز شوند و به فینال صعود کنند. مطمئنا این بازی درس های زیادی به تیم برانکو می دهد.

 ضعف دروازه‌بان روی ضربات آزاد و همچنین دفاع باز فضای فوق العاده ای به هافبک ها و مهاجمین تیم ایرانی می دهد تا بتوانند از این راه ضربه بزنند و به گل برسند. 

 الریان برای پیروزی برابر لخویا تنها یک تاباتا داشت، این بازیکن برزیلی - قطری علاوه بر پاس اولین گل تیمش به مصعب خضر، یک بار در موقعیت تک به تک و یک بار روی ضربه آزاد دروازه قاسم برهان و تیمش را مغلوب کرد. 

  مطمئنا پرسپولیس از الریان پرمهره تر است و اگر الریان یک ستاره برای برد لخویا دارد، قرمزهای پایتخت علاوه بر ستاره های درون زمین، ستاره هایی روی سکو خواهد داشت که آنها را برای صعود همراهی می کنند، شاگردان برانکو در همان بازی رفت باید کار را تمام کنند.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه